Bedava internet Veren Türk Telekom Uygulamaları 2018

Özellikle akıllı telefon kullanıcıları telefonlarından internete girmekte ve internet kullanımları fazla olmaktadır. Sosyal medya ve diğer uygulamalardan rahat bir şekilde yararlanmak içinde interneti çok olan tarifelerin tercih edilmesi fazla olmaktadır.

Ancak kullanımın artması ile bu internetin ay sonuna kadar yetmediği çok zaman olabilmektedir. Bu durumlarda ek internet kullanımının bedava yapılması veya bedava internet kullanımı yapılacak kampanyalardan yararlanmak istenmektedir. Bu kampanyalar her operatör tarafından sunulmaktadır. Türk Telekom hatlarını kullanan kişiler içinde birçok bedava internet kampanyası bulunmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom hatlarının sahipleri için kolay bir şekilde alabilecekleri ve katılım sağlayabilecekleri kampanyaları aşağıda belirttik. Bu şekilde aylık internet kullanımınızı çok daha rahat olarak yapmanız mümkün olabilmektedir. Bu kampanyalara katılımlar her kampanya için farklı olabilmektedir.

Akıllı telefonunuzdan “MOR HEDIYE” yazarak 4545’e göndermeniz durumunda 1 GB bedava internet sahibi olmanız mümkündür.

Bunun yanında 4,5G uyumlu telefonunuza 4,5G uyumlu hattınızı taktığınızda 5555’e  “HEDIYE 10 GB” yazarak göndermeniz durumunda 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca faturasız hat sahiplerinin Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden hatlarına TL yüklemesini kredi kartları veya banka kartları ile yapmaları durumunda 1 GB bedava internet kazanmaları da mümkündür.

Türk Telekom Selfy kullanıcılarının “GECE” yazarak 4545’e göndermesi durumunda saat 21.00 ile 09.00 arasında sosyal medya uygulamalarını kendi internetlerini harcamadan kullanmaları da mümkün olabilmektedir.