Bedava İnternet

admin
Ekim 19, 2017

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’un avantajlı dünyasından yararlanmak isteyen müşterilerimiz için konuşma, mesajlaşma ve internet açısından avantajlar sağlayan çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Yeni yıl için Türk Telekom’un bedava internet paketinden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek istiyorsanız yazımıza göz atmanız yararlı olacaktır. Kullandığınız tarifeye uygun bir kampanyaya katılım sağlayabilir ya da yeni abone iseniz size özel fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Her kampanyanın şartları kendine özel olduğundan yararlanmak istediğiniz kampanyanın şartlarını dikkatli bir şekilde incelemeniz ve uygun bir seçim yapmanız gerekmektedir. Avantajlı ek internet sağlayan kampanyalardan yararlanarak sosyal medyayı keyifle kullanmaya devam edebilir, bankacılık işlemlerinizi mobil hattınızı kullanarak kolayca ve istediğiniz her yerden gerçekleştirebilir ya da haberleri okuyarak gündemi takip edebilirsiniz. Üstelik tüm bunlar için var olan tarifenizdeki internetinizden harcamanız ya da ek ücret ödemesi yapmak zorunda kalmanız gerekmez.

Yeni Yılda Bedava İnternet

GSM sektöründe ülkemizde faaliyet gösteren firmalar arasında önemli bir yer edinmiş olan Türk Telekom ayrıcalıkları zaman zaman konuşma ve mesajlaşma ya da internet kullanımında kendini göstermektedir. Abonelerimizin memnuniyetini artırmak ve tercih ettikleri alternatif kampanyalar oluşturmak için gösterdiğimiz çabanın son ürünlerinden biri de Türk Telekom bedava internet sahibiolma olanağıdır. Bu olanaktan yararlanmak için gerekli şartları yerine getirdiğiniz takdirde avantajlı tarifeler sizi bekliyor olacaktır.

Mobil telefon kullanıcılarının en çok şikâyet ettiği hususların başında internetin yeterli olmaması gelmektedir. Özellikle sosyal medya kullanımının günlük ihtiyaçlar arasında değerlendirildiği günümüzde internet yetersizliği iletişim olanaklarını kısıtlayan önemli bir soruna dönüşmektedir. İnternetin yeterli olmaması tarife dönemi içerisinde sürekli hesaplı bir şekilde internete girilmesini gerektirmekte ya da hesap döneminin sonu gelmeden paketin aşılması halinde internet kullanımının sona ermesi ile karşılaşılmaktadır. Bu durum da mobil hatların banka işlemlerini gerçekleştirme, sosyal medyaya ulaşma, işle veya özel yaşamla ilgili olarak elektronik postaları takip edememe sorunlarına yol açmaktadır. Bir diğer ihtimal de ay sonu gelmeden internet paketinin bitmesi halinde kullanımın devam etmesi ancak paket aşımı nedeniyle faturaya ek ödemelerin gündeme gelmesi hususudur. Bu noktada bedava internet kampanyamız internet dünyasından kopmamanızı sağlayarak yüzünüzü güldürecektir.

Bedava İnternet Kullanma Şartları

İnternet paketinizin yeterli olmadığını düşünüyorsanız internetten bedava yararlanmanızı sağlayacak kampanyamızdan yararlanarak standartlarınızı koruyabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken sim kartınızı değiştirmek. 4.5 G uyumlu bir sim karta geçiş yaptığınız takdirde kazanacağınız 1 GB bedava interneti 30 gün süresince kullanabilirsiniz. Bunun dışında da interneti bedava kullanabileceğiniz alternatif kampanyalar bulunmaktadır:

 • 5 G uyumlu kart değişiminden kazanacağınız interneti kullanabilmek için kart değişikliği yaptıktan sonra “4.5G SİM” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.
 • Mor kampanyalardan birine kayıt yaptırdığınız takdirde Selfy’li kişilerin yararlanabileceği bedava 1 GB interneti kullanabilirsiniz. Katılım yapmadan önce ya da katılımdan sonra 30 gün içerisinde 30 TL ve üzerinde yükleme yaptığınız takdirde kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. 31 Aralık’a kadar aktif olan kampanyamızdan yararlanmak için “MOR HEDİYE” yazarak 4545’e göndermeniz yeterlidir.
 • 10 GB interneti bedava kullanmak istemeniz durumunda yapmanız gereken ise yalnızca 5555’e “GIGA” yazarak mesaj göndermeniz. Kazandığınız bedava interneti haftanın iki günü kullanabilirsiniz.
 • Tüm bireysel abonelerimizin yararlanabileceği bir fırsat da haftalık 1 GB internet kazanma fırsatıdır. Bunun için Türk Telekom’un mobil sayfasını kullanarak 15 TL ve üzerinde yükleme yapmanız gerekmektedir.
 • Numaranızı taşımanız ya da yeni bir hat almanız halinde 500 MB internetten ücretsiz olarak yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz. Bundan yararlanmak için 5555’e “DENEME” yazarak göndermeniz yeterlidir.
 • Türk Telekom’un ev internetinden yararlandığınız takdirde ilk aya özel herhangi bir ücret ödemeyebilir ve 100 GB evden internet keyfini ücretsiz ve limitsiz olarak sürebilirsiniz.
 • Türk Telekom faturasız abonelerinden biri iseniz 1GB internete sahip olmak için “1 GB KAZAN” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gereklidir. Bunun için ayrıca Türk Telekom uygulamasından yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu fırsattan yararlanmak için abonelerimizin BİMCELL, PTTCELL, ve POCELL tarifesi kullanıyor olmaması gereklidir. Ayrıca Teknosa mobil, standart, mobildata ya da katlayan jet tarifelerin bu fırsattan yararlanma olanağı bulunmamaktadır.
 • Türk Telekom ailesine yeni katılan abonelerimiz için özel fırsatlardan yararlanarak interneti bedavaya getirebilirsiniz. Yeni abonelerimize sunduğumuz ilk 4GB internet ücretlendirilmemektedir. Bu kampanyaya katılmak istiyorsanız 2070’e “BALLI 4GB” yazarak ücretsiz kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kampanyamız yalnızca yurt içinde geçerlidir.
 • 5555’e “HEDİYE INTERNET” yazarak kısa mesaj göndererek kayıt olmanız halinde tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri yüklemeler için 1 GB, 100 TL ve üzeri yüklemeler için 4 GB internet kazanabilir ve 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.
 • 5555’e “SOSYAL PAKET” yazarak kısa mesaj göndererek katılmanız halinde hediye sosyal medya kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak isteyen abonelerimiz tek seferde 30 gün içerisinde yapacakları 30 TL ve üzerindeki yüklemeler için Whatsapp’ta kullanılabilecek 1 GB, Twitter ve Facebook’ta geçerli 1 GB kullanma olanağına sahip olabilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet

Artık teknoloji çağında yaşadığımız herkesin malumu. Çünkü teknoloji hayatımızın her anında ve alanında yer alıyor. Satış rakamlarına da baktığımızda telefon satışlarının her geçen gün daha da arttığını görüyoruz. Bugün piyasada bulunan telefonların % 99 unun da akıllı telefon olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Akıllı telefonların ise besin kaynağı internettir. İnternetsiz akıllı telefonun yarım asır önceki telefonlardan belki de tek farkı kamerasıdır. Bu yüzden günlük telefon kullanımında internet ihtiyacı mesajdan da dakikadan da çok fazladır. Çünkü internete bağlanabildiğimiz takdirde konuşma da mesajlaşma da yapabiliyoruz. İşte bu ortamda bedava internet, telefon kullanıcıları için bulunmaz bir nimettir. Turkcell olarak müşterilerimize en uygun paketleri sunmakla birlikte zaman zaman bedava internet kampanyaları da sunuyoruz. Bu sayede kullanıcılarımızın teknolojiden kopmadan iletişim ihtiyaçlarını daha uygun biçimde sağlamalarına katkı sunuyoruz. Zaten müşterilerimiz bu tarz kampanyaları sık sık düzenlediğimizi ve bu sayede Türkiye’nin en prestijli operatörüne sahip olduklarını biliyorlar. Onların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek isteklerine her zaman öncelik tanıyor, bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz. Müşterilerimize hoşlarına gidecek ve onları mutlu edecek en güncel ve kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Çünkü biliyoruz ki müşterilerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi onların memnuniyetini arttıracak ve memnuniyeti artan müşterilerimiz bizim gurur kaynağımız olacaklardır. Bizler bu bilinçle ve özveri ile hareket ediyor, yatırımlarımızı bu yönde yönlendiriyoruz. Hem de bütün bunları arttırarak devam ettiriyoruz. Yaptığımız bütün bu yeniliklerin kullanıcılar tarafından da takdir edildiğini görüyor, kullanıcı sayımızın her geçen gün artarak devam ettiğini görmenin sevincini yaşıyoruz. Bedava internet kampanyalarımız Türküye genelindeki birçok kullanıcımızın ortak bir problemine çözüm sunuyor. O da alınan internet aboneliklerinin yetersiz gelmesi. Mevcut paketlerimiz bol miktarda internet barındırıyor. Fakat internet kullanımının, teknolojinin içerisinde kesintisiz bir biçime bulunmanın sonucu internet paketleri ay sonunu getirmeyebiliyor. Böyle bir durum da birçok kişiyi sıkıntıya sokuyor. Bu sıkıntıyı atlatmak için kullanıcılarımız ya yeni paket almak zorunda kalıyorlar ya da iletişimden ayrı kalmaya mahkûm oluyorlar. Veya internet kullanımlarını ince hesaplara indirgeyip ay sonunu getirebilmek için kendilerine birçok şeyden kısıtlıyorlar. İşte bedava internet kampanyalarımız tam da bu ihtiyaçlara cevap veriyor. Kullanıcılarımızın paketlerine ek sunulan bedava internetler sayesinde rahat biçimde ay sonunu getirmeleri ve gönül rahatlığı ile internette dolaşmaları sağlanıyor.

En Gözde Bedava İnternet Kampanyalarımız

Turkcell olarak birçok özel günde ülkemiz genelinde bedava internet kampanyası düzenliyoruz. Bu sayede kullanıcılarımızın yüzünü güldürüyor, hazırlamış olduğumuz kampanyalarla onların içini ısıtıyoruz. Dini bayramlarda, resmi bayramlarda, milletimiz için önemli olan gün ve tarihlerde birçok kampanya düzenliyor, kampanyalarımızın büyük çoğunluğunu da kullanıcılarımızın en çok ihtiyaç duyduğu internet kullanımı üzerine yapıyoruz. Dediğimiz gibi biz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine odaklanan, yaptığımız kampanyalarda sadece adından ziyade kullanıcılarımızın işine yarayacak, ihtiyaçlarını giderecek uygulamalara imza atıyoruz. Düzenlemiş olduğumuz bedava internet kampanyalarından bazen bütün müşterilerimiz otomatik yararlanabiliyorlar, bazen de çeşitli katılım şartları oluyor. Bu katılım şartları ise kullanıcılarımızı zora sokacak, ekstra maliyetler yükleyecek uygulamalar değil. Sadece belli bir numaraya belli bir katılım kodu talebinde bulunmak. Sunmuş olduğumuz en gözde bedava internet kampanyaları şunlardır:

 • Turkcell 4.5G salla kazan bedava internet paketi: bu kampanyamızı daha önce de düzenlemiştik. Oldukça rağbet gördüğüne şahit olduk ve tekrar kullanıma sunuyoruz. Bu salla kazan kampanyamızdan bedava internet kazanmak için tek şart 4.5G uyumlu bir sim kart sahibi olmanız. Hala 4.5G uyumlu sim kart sahibi olmayan kullanıcılarımız eğer telefonları 4.5G özelliğinde ise bayilerimizden eski hatlarını yenileriyle rahatlıkla değiştirebilirler. 4.5G sahibi olan kullanıcılarımız Turkcell’in Hesabım uygulamasını telefonlarına indirerek ve kayıtlı kullanıcı girişi yaparak fırsattan yararlanabilirsiniz. Hesabım uygulamasında her hafta 1, 2, 3, 4, 5 ve 10 GB seçenekli paketlerden birisini kazanabilirsiniz. Ayrıca Hesabım uygulamasından kullanımlarınızı kontrol edebilir, size özel kampanyalara göz atabilir, yeniliklerden ve diğer kampanyalardan da yararlanma şansı elde edebilirsiniz.
 • BİP indirene 1 GB bedava internet paketi: BİP uygulamasınıindirenkullanıcılarımıza da çeşitli bedava internet kampanyaları sunuyoruz. Bunun için AppStore veya Play Store’dan BİP uygulamasını indirmek ve giriş yapmak. Buradan birçok avantajlı indirimleri takip edebileceğiniz gibi 1 GB bedava internet kazanma şansını da elde etmiş olursunuz.
 • BİP arkadaşını getirene bedava internet: bir diğer bedava internet uygulamamız yine BİP üzerinden. BİP’i telefonlarına indiren ve kullanan kullanıcılarımız sistem üzerinden 5 arkadaşlarını davet edip kullanmalarını sağlarlar ise 1 GB bedava internetin sahibi olabiliyorlar. Her kullanıcımızın onlarca arkadaşı olduğunu göz önünde bulundurursak bu kampanyadan yararlanmanın çok kolay olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Böylece kullanıcılarımız hem arkadaşlarının hem de kendilerinin bedava internetten yararlanma ve BİP kullanma avantajına sahip olabilirler.
 • 15 Temmuz bedava internet: bu kampanyamız toplumumuz için önemli olan günlerden birine hastır. O da anlaşılacağı gibi 15 Temmuz. 15 Temmuz günü bütün kullanıcılarımıza 1 GB internet hediye ediyoruz. Hediye GB’lar kullanıcılarımızın hatlarına otomatik tanımlanacaktır. O yüzden herhangi bir işlem yapmalarına gerek yok. Üstelik 1.000 dakika ve 1000 SMS de o gün kullanıcılarımıza hediye edilecektir. Kullanıcılarımız bütün hediyelerini gün boyu özgürce kullanabilirler.
 • 5G’ye geçiş bedava internet: Turkcell olarak kullanıcılarımıza 4. 5G’nin deneyimini doya doya yaşama fırsatı veriyoruz. Uçuran veya Yıldız tarifelerinden birisini kullanmaya başlayan kullanıcılarımız BİP uygulamasında kulla bilecekleri 1 GB bedava internete sahip oluyorlar. Üstelik bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir ekstraya gerek yok. Sadece belirtilen iki paketten birisini tercih etmeleri yeterlidir. Bunun akabinde BİP’in ayrıcalıklı dünyasında doya doya bedava internetlerini kullanabilirler. Pakete katılımları otomatik olarak gerçekleşir.

Bedava İnternet Kullanım Sorgulamalarının Yapılışı

Turkcell kullanıcıları GollerCepte uygulaması üzerinden veya “GOL” yazıp 9100!a mesaj göndererek de bedava internet sahibi olabilirler. Seçtikleri maçta atılan gol başına haftalık 100 MB kazanma şansı elde ederler. Hiç gol atılmasa dahi 100 MB kendilerine hediye edilir. Bilgisayardan Turkcell web sitesine giriş yapanlara da bir defaya mahsus 500 MB hediye ediyoruz. Bir diğer bedava internet kampanyamız ise haydi gel adıyla sunuluyor. Bu kampanyamızda hattını Turkcell’e taşıyanlara belirli paketleri seçmeleri karşılığında 12 ay boyunca 2 GB internet hediye ediyoruz. Hediye internet tamımınız otomatik olarak gerçekleştiriliyor. Genç kullanıcılarımıza da her zaman olduğu gibi yine avantajlar sunuyoruz. 26 yaş altındaki kullanıcılarımıza 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 1 GB internet hediye ediyoruz. Üstelik bunu 10 gün boyunca kullanabiliyorlar. BİP üzerinden keşfet kısmına “GNC1GB” yazarak bu kampanyamıza katılabilirsiniz. Ayrıca Hesabım uygulaması üzerinden TL yükleyen kullanıcılarımıza da bedava internet hediye ediyoruz. Müşterilerimiz TL yüklemelerini yaptıktan sonra gün boyu kullanabilecekleri 1 GB bedava internetin sahibi oluyorlar. Ayrıntısını vermiş olduğumuz bedava internet kampanyalarımız sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. İnternet kullanımları %80 ve %100’e ulaştığı zaman kullanıcılarımıza bilgilendirme mesajı gönderilir. Kendileri de “KALAN” yazıp 2222’e mesaj atarak veya Hesabım uygulamasından kalan internet kullanımlarını takip edebilirler. Görüldüğü gibi kullanıcılarımız menün etmeye devam ediyoruz.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 2018 yılında da Bedava İnternet avantajlarını kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Peki, bedava internetin nasıl yapılacağını biliyor muyuz? Nasıl öğrenebiliriz? Bu konuda hakkına pek çok araştırma yaptığınızı ve siteleri gezdiğinizi biliyoruz. Bizler de bu makalemizi sizlere kolaylık olması amacı ile oluşturduk. Vodafone’nun sunduğu bedava kampanyalar oldukça kaliteli ve yararlı kampanyaları kapsamaktadır. Bizler de bu kampanyaların nasıl yapıldığını tek bir makale altında topladık. İşte tüm kampanyaların, hediyelerin, bedava tarifelerin ve internetlerin nasıl yapılacağını sizlere bu yazımızda adım adım açıklıyoruz.

Vodafone, Türkiye’nin GSM alanında ve internet alanında başarılı hamleleri ile diğer GSM şirketleri arasından ayrılan en hızlı şekilde büyüyen şirketlerin başında gelmektedir. Vodafone müşteri dostu prensipleri ile pek çok müşterisinin gönlünü de kazanmaktadır. Her zaman müşterilerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını ön planda tutan ve bu yönde fırsatlar, kampanyalar ve sürprizler hazırlayan Vodafone bu yaklaşımı sayesinde her geçen gün daha da fazla tercih edilmekte ve giderek büyümektedir.

Bunların yanı sıra kapsama alanı, çekim kalitesi ve internet hızı ile de Türkiye genelinde mobil hat kullanıcılarının dikkatini çeken ve yoğun bir ilgi gören Vodafone, uygun fiyatlı tarifleri ve zengin içerikleri ile kendine her gün abone kazandırmaya devam ediyor. Nasıl kazanırım diye merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Vodafone2018 Bedava internet Kampanyaları

Teknolojik gelişmeler beraberinde, artan bedava internet ihtiyaçlarını da getirmiş durumda. Durum böyle olduğundan birçok mobil kullanıcı, internet kullanmak zorunda kalıyor ve zorlayıcı fiyatlar karşısında bütçesini zora sokuyor. Tarife içeriklerinden kendisine uygun kullanım haklarını bulamayan, paketlerini yetirmekle zorlanan kullanıcılar ay sonuna kadar ya kendilerini sıkmak zorunda kalıyor ya da ek internet paketleri alarak, yüksek meblağlar ödemek zorunda kalıyorlar. Bu durum da sonuç olarak mobil hat kullanıcılarını bunalıma sokuyor ve sıkıntıya düşürüyor. İşte sizler de bu durumdan kurtulmak istiyor, doya doya kendinize uygun hediye internet avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, sizlere en olanaklı ve en seçenekli tarifeleri Vodafone sunuyor. Vodafone müşterilerinin internet ihtiyaçlarını karşılayabilmek için onlara ücretsiz internet kampanyaları düzenliyor. 1, 2, 5 GB, 100 MB, 250 MB, 500 MB seçenekleri ile sizleri bekliyor, sizlerde Vodafone a katılarak bu kampanyalardan doyasıya faydalanabilirsiniz. İşte Vodafone’nun sunduğu internet kampanyaları hakkında açıklayıcı bilgiler;

 • Vodafone Ufak Çaplı Hediyeİnternet Tarifeleri; Pazartesi günleri Vodafone’nun ‘’Yanında’’ uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak 100 MB likVodafone hediye interneti kazanabilirsiniz. Uygulamayı AppStore’dan veya PlayStore’dan kolayca indirebilirsiniz.
 • Bana Ne Var 250 MB; ‘’Yanımda’’ uygulamasını pazar ve pazartesi günleri arasında ziyaret ederek hediye 250 MB kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
 • Bana Ne Var 500 MB; 1 gün boyunca kullanabileceğiniz 500MB’lik hediye internet ister misiniz? Kim hayır der ki, işte Pazartesi günleri ‘’Yanımda’’ uygulamasına giriş yaparak kolayca 500 MB internetinizi hemen alabilirsiniz.
 • Vodafone E-Fatura 1 GB Hediye İnternet Kampanyası; SMS faturaya veya E-faturaya geçiş yapan aboneler 15 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olabiliyor. Bunun için ‘’EFATURA’’ boşluk ‘’e-posta’’ yazıp 7000’e ücretsiz olarak kısa mesaj atmanız yeterli olmaktadır.
 • 1 GB Vodafone Hediye internet; 2018 yılında da devam eden hediye internet kampanyalarından biri de bu kampanya olmaktadır. Böylece, Paket satın alma, TL yükleme, fatura ödeme ile 11 TL harcama yaparak 5 gün boyunca geçerli olan 1 GB kazanabilirsiniz.
 • VodafoneHediye 5 GB internet Paketi; 28 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında internetinizi Supernet 4.5G bağlantısı ile kullanmaya başlayarak 5GB hediye internet kazanabilirsiniz. 5 Temmuz da itibaren 5GB hediye internetinizi doya doya keyfini çıkararak kullanabilirsiniz.
 • Vodafone Ücretsiz 1 GB Güncel İnternet Paketi; Vodafone ‘’Yanımda’’ uygulamasını mobil telefonunuza indirerek ilk adımı tamamladıktan sonra, 7000’e ‘’S’’ yazıp kısa mesaj atarak uygulamaya giriş yaparak da ikinci adımı tamamladıktan sonra, sol tarafta bulunan kullanıcı menüsüne tıklayın ve ardından ek paket al seçeneğine tıklayınız, ücretsiz 1GB internetinizi buradan alabilirsiniz. İnternetinizin keyfini çıkartabilirsiniz.
 • 50 GB Vodafone Bedava internet kampanyası; VodafoneSupernet ev müşterisi olanlar yeni bir SIM kart aldıkları takdirde tamamen ücretsiz olarak kullanabilecekleri 50GB e sahip olabilirler. Üstelik bu kampanya 90 gün boyunca geçerli olmakta olup, hem cebinizden hem de evden kullanabileceğiniz çok avantajlı bir kampanyadır.
 • 5G İLE 2GB Hediye İnternet Fırsatı; 4.5G’ye geçen müşterilere özel 2GB hediye kampanyası Vodafone’da devam ediyor. ‘’4.5G’’ yazıp 4545 e kısa bir mesaj atarak ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Gelen onay mesajının ardından ise hediye internetiniz hattınıza tanımlanmış olup, doya doya internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • 5G’ye Geç 1 GB İnternet Kazan; 4.5G’ye geçiş sağlayan kullanıcılar ile birlikte 4.5G ye uyumlu SIM kart satın alan mobil kullanıcılar 1GB internet kazanabilirler. 30 gün boyunca kullanım hakkına sahip olmaktasınız.
 • Vodafone Hediye İnternet Kampanyası; Kara kartallı aboneler özel 3 GB hediye internet kazanmak ister misiniz? Üstelik arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla hediye internetin sahibi olabilirsiniz.
 • Geleneksel Yükle Kazan Kampanyaları; Harcama ve yüklemelerinize göre 500 dakika ya da 1GB kazanma şansını bu kampanya ile yakalayabilirsiniz.
 • Güvenli Depo 1 GB Hediye internet Kampanyası; Faturalı olan bireysel müşterilerin faydalanabileceği bu kampanya ile Güvenli Depo uygulamasında kazanabileceğiniz 1GB’ye sahip olabilirsiniz. Bunun için Güvenli Depo uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve 1GB’niz hattınıza tanımlanmasını beklemeniz yeterlidir. Üstelik istediğiniz an istediğiniz yerden bu uygulamaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tüm hediye internet kampanyalarından kalan limitinizi ve kullanım haklarınızı öğrenmekte Vodafone’da çok kolay. Bunun için tek yapmanız gereken; ‘’KALAN’’ yazarak 7000’e kısa mesaj atmak veya Vodafone Yanımda uygulamasından ya da web yolu ile kalan kullanım haklarınızı sorgulamak yeterli olmaktadır. Kalan kullanım haklarınızın %80’ini veya %100’ünü harcadığınız zamanlarda Vodafone sizlere SMS ile bilgilendirme yapmaktadır. Bu sayede limitinizi aşmanız gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmanızın önüne geçilmektedir. Vodafone 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da çok kazandıran ve çok konuşturan kampanyalarına devam ediyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.