Bursaspor ile Turkcell arasında dev anlaşma

Birçok alanda iş birliği ve sponsorluk anlaşmaları yapacak farklı alanları desteklemekte olan Turkcell Bursaspor ile oldukça önemli bir anlaşma imzaladı.

Turkcell ile bursaspor dev anlaşma

Birçok alanda iş birliği ve sponsorluk anlaşmaları yapacak farklı alanları desteklemekte olan Turkcell Bursaspor ile oldukça önemli bir anlaşma imzaladı. Süper ligin şampiyonluk yaşamış oldukça deneyimli ve iddialı ekiplerinden birisi olan Bursaspor ile Turkcell arasında iletişim üzerinden oldukça başarılı bir çalışma yapılması için anlaşmaya varıldığı duyuruldu. Bu konuda 516 numaralı hatların tanıtımının yapılması ile spor kulübü ile anlaşmanın sağlandığı belirtildi. Birçok spor kulübü ile anlaşma yapan çalışmalar yapan Turkcell Bursaspor için oldukça önemli bir maddi destek olacak anlaşmaya imza attığını açıkladı. Bursaspor taraftarlarının tercih edecekleri 516 hatları ile Turkcell yanında özellikle Bursaspor önemli bir maddi destek alacak.

Yapılan anlaşma ile ortaya çıkan bursamobile iletişim konusunda Bursaspor taraftarlarına özel olarak hatların verilmesini ve tarifelerin seçilmesini sağlamaktadır. Bu özel hatların kullanılması ile Turkcell alt yapısı ve organizasyonu ile iletişim sağlayacak olan taraftarların aynı şekilde Bursaspor kulübüne de destek olmaları mümkün olacaktır. Taraftarlar ve kulüp için oldukça verimli olacak bu anlaşma her açıdan oldukça verimli çalışma olarak yapılan basın toplantısında duyuruldu. Bursaspor taraftarlarının ilk günlerden itibaren çok ilgi göstermesi beklenilen bursamobile için özellikle kulübün ciddi bir maddi destek sağlayacağı da belirtildi. Özel olarak Turkcell tarafından kulüp taraftarlarına sunulacak numaralar ve tarifelerle yapılan iletişimin kulübe destek sağlayacak şekilde olması sağlanmış ve bu konuda gerekli anlaşmaların yapıldığı belirtilmiştir.