Haftasonu Turkcell’lier ile Sınırsız Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Türkiye’de Telekomünikasyon kullanıcıları arasında en fazla müşteri sayısına sahip olan Turkcell, diğer firmalara göre müşteri memnuniyetine aşırı özen göstermektedir. Turkcell firması, bu nedenle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak paketler sunmaya da özen gösteriyor.

Türkiye’de Telekomünikasyon kullanıcıları arasında en fazla müşteri sayısına sahip olan Turkcell, diğer firmalara göre müşteri memnuniyetine aşırı özen göstermektedir. Turkcell firması, bu nedenle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak paketler sunmaya da özen gösteriyor. Bu paketler sayesinde Turkcell müşterileri operatörlerini değiştirmeden yıllarca kaliteli bir kullanım sağlıyorlar. Bu özel kampanyalardan biri olan hafta sonları Turkcell aboneleri ile kendi paketinizden yemeden özgürce ve sınırsızca konuşmamızı sağlayan bir paket bulunuyor.

31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya sayesinde hafta sonları Turkcell aboneleri ile sınırsız bedava konuşma paketi imkanına sahipsiniz. Turkcell’in kampanyadan yararlanmak için koymuş olduğu şartların gerçekleştirilmesi sayesinde otomatik olarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya için koyulan şartlar ise şu şekilde;

  • Turkcell müşterisi iseniz, hattınıza 35 Türk Lirası ve üstü bir yükleme yaptığınızda otomatik olarak kampanya gerçekleşir ve hattınızda otomatik olarak 30 gün boyunca şebeke içi tüm Turkcell aboneleri ile Cumartesi ve Pazar herhangi bir sır tanımadan rahatlıkla konuşabilir.
  • 30 gün içinde faydalanılmayan haklar diğer aya devretmez.
  • Turkcell tarafından sahip olunan hakların bittiğini gösteren bilgilendirme mesajı tarafınıza gönderilir.
  • Kampanyadan geçerlilik süresi boyunca faydalanmak için her ay 35 Türk Lirası yüklemeniz gerekir.

Şebeke içi görüşmelerde hafta sonları bedava konuşmak için oldukça cazip olan bu kampanyaya katılmak istemiyorsanız, Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak katılmak istemediğinizi belirtebilirsiniz. Bu sayede kampanyaya katılmamanız için gereken işlemler yapılır.