Programsız Bedava internet 2018 – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Programsız bir şekilde yapılan bedava internet avantajları yeni yılda da favori paketler arasında yer alacak.

İnternet ihtiyacının günbegün arttığı dünyamızda, artık bireyler bedava internet kampanyalarını araştırmakta ve bunlardan faydalanmak istemekteler. Bizlerde sizlere bu noktada yardımcı olmak adına nasıl bedava internet yapabileceğinizi sizlere anlatacağız. Düzenlemiş olduğumuz bedava internet kampanyalarımız sayesinde artık elinizdeki net paketi ile yetinmek zorunda değilsiniz. Şimdi sizlere fırsatlarımızdan bahsedeceğiz.

TurkcellBedava İnternet Kampanyaları

  • ‘’Yaani’’ uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz andan itibaren, bir hafta boyunca geçerli 1 GB internete programsız bir şekilde sahip olabilirsiniz. +1 GB hak kazanmak için de Yaani uygulamasını ez 10 gün boyunca kullanarak 20 arama yapmalısınız.
  • Bir diğer bedava internet kampanyamız ise otomatik ödeme talimatı ile geçekleşiyor. Faturanızı otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde 2 GB internetin sahibi olabiliyorsunuz. Bu kampanyamızdan 31 Aralık 2017 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.
  • Toplantıdayım uygulamasını telefonunuza indirebilir ve 7 gün boyunca geçerli olan 1 GB internetinize kavuşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

  • Vodafone yanımda uygulamasını indirerek ve her hafta ziyaret ederek 250 MB internete sahip olabilirsiniz.
  • Yanımda uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptığınız da ise her pazartesi 500 MB internet kazanabilirsiniz.
  • 5G uyumlu olan SIM kart satın aldığınız takdirde de 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu 1 GB hediye internetimizi bir ay boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.