Türk Telekom 3 GB Bedava internet – Süper 750

Türk Telekom firmasının müşterileri için paylaştığı süper 750 3 GB bedava internet kampanyasından sizlerde yararlanabilirsiniz.

İletişim alanının dev firması Türk Telekom bedava internet sağlayan paketleri ile abonelerini memnun etmeye devam ediyor. Uzun süredir sektörde olmanın getirdiği deneyimi müşteri memnuniyetini sağlayacak hedefler belirlemede kullanan firma, gerek bedava internet gerek indirimli konuşma gibi mobil hat avantajları ile hizmet veriyor. Özellikle genç abonelerin beklentileri arasında yer alan internet paketinin bol olması ya da tarifeye ilave bedava internet sağlanması kampanya detayları hazırlanırken değerlendiriliyor.

Türk Telekom’un Çılgın 3 GB İnternet Paketi

7-25 yaş aralığında olan abonelerimiz için yalnızca internet miktarı açısından değil konuşma ve mesajlaşma açısından da zengin bir içeriğe sahip fırsatlar sunuyoruz. Keyifle internet kullanırken aynı zamanda çok ücret ödemeden konuşmak ve mesaj göndermek istiyorsanız bu fırsattan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirmek için katılım şartları ve yöntemleri ile kampanya detayları hakkında bilgi edinmeniz yararlı olacaktır. Detaylar için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

  • Türk Telekom mağazalarına başvurmanız durumunda kısa süre içerisinde kampanyaya katılmanız mümkündür. Ayrıca kısa mesaj göndererek ya da müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak da katılım sağlayabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanmak için yaş şartı bulunmakta olup 7-25 yaş aralığında olmanız gerekmektedir.
  • Kampanyadan Selfy’li bireysel abonelerimiz yararlanabilmektedir.
  • 12 ay süreli taahhütte bulunduğunuz takdirde aylık yalnızca 45 TL ödeyerek her yöne 750 dakika konuşabilir ve 5000 SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca yine bu ödeme dahilinde aylık 3 GB internet erişimine sahip olabilirsiniz.MMS 1,25 TL üzerinden ücretlendirilmektedir.
  • Taahhüt talebinde bulunmak için “SOZ” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.
  • Kullanım şartları yalnızca yurtiçinde geçerlidir.
  • Taahhüt süresi sona erdiğinde ücretlendirme standart tarife üzerinden yapılacaktır.
  • Paket içeriğinin sona ermesi durumunda kısa mesajla bilgilendirme yapılmaktadır.
  • 444 1 444 numaralı telefonu arayarak kampanyadan ayrılabilir ya da iptal işlemi için interneti kullanabilirsiniz.