Türk Telekom 4.5G’ye Özel 10 GB’ye Tamamla İnternet Kampanyası

Türk Telekom, mobil hat kullanıcıları için 4,5G’ye özel olarak 10 GB internete tamamla kampanyası sunuyor.

Halen 4,5G’ye geçişler devam ederken 2018 için güzel bir fırsat olan bu kampanya ile birlikte Türk Telekom daha fazla kullanıcıya erişmeyi başarıyor. Gerçekleştirdiği hamleler ile kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başaran firma,4,5 Güzerinden ek internet paketleri ile daha büyük bir avantaj sağlıyor. Kullanıcılar, 12 ay boyunca kalacaklarına söz verdiklerinde uygun fiyatlarla internetlerini 10GB’a tamamlayabiliyor ve daha fazla iletişim kurabiliyor. Kampanya için;

  • Kullanıcılar,kısa mesajla 5555’e TAMAMLA yazıp SMS atabilirler. Online işlemlerden ve mobil işlemlerden bu paketi satın alabilirler.
  • 13 Eylül 2017 tarihinden önce Türk Telekom’a geçmiş ve 4,5G uyumlu cihaza sahip olan ve sim kartı 4,5G uyumlu olan müşteriler, en az 3 GB en fazla 7 GB internet içeren tarifelerde oldukları sürece tüm aboneler katılım sağlayabilir.
  • İptal işlemi için müşteri hizmetlerine telefon edilmesi ve iptal talebinde bulunulması sayesinde zahmetsiz bir şekilde iptal yapılabilir.

Kalan kullanım hakları 12 ay boyunca taahhüt vermiş müşteriler için tarifelerindeki internet kullanma haklarınıaylık 15 TL ödeyerek 10 GB’a tamamlama hakkına sahip olarak belirlenmektedir. Kullanıcılar taahhüt süresini bitirdiği zaman standart fatura ücretleri üzerinden tarifelendirilir. Paket kapsamında kullanıcılara sunulan faydalar üçüncü bir kişiye transfer edilemez. Kullanım hakları bittiğinde sms ile bilgi verilir ve kampanyaya sadece bir kere kayıt yapılabilir.