Türk Telekom Aşımsız İnternet Paketleri

Türk Telekom firmasının aşımsız internet paketleri ve fırsatlarından sizde rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

İnternet paketlerinde tarife aşımına gerek kalmadan, tam ihtiyacınız olan miktarda interneti satın alabilmenin bir yolu artık var! Çok uygun fiyatlarla istediğiniz kadar satın alabileceğiniz bu aşımsız bedava internet paketleri ile siz de faturalarınızda şok yaşamadan doyasıya internet kullanabilirsiniz. Türk Telekom’un tarife aşımlarını önlemek amacı ile yaptığı bu kampanya sayesinde hatlarına tanımlı internet kullanım hakları biten kullanıcılar artık cüzi miktarlara ek paketler satın alabiliyor. Hayat kurtarıcı kampanyalardan biri olan bu kampanyalar sayesinde fazla masrafa girmeden sürekli internete sahip olabilirsiniz!

Türk Telekom Ek Paket Fiyatları

Tarifenize tanımlı internet paketinizi aşmamanız için sunulmuş olan Türk Telekom bedava internet paketleri ile siz de internetiniz biterse;

  • Bir ay boyunca geçerli 500 MB interneti ayda 15 TL’ye,
  • Bir hafta boyunca geçerli 1 GB internete ayda 9 TL’ye,
  • Bir boyunca geçerli 1 GB internete günlük 6 TL’ye ve son olarak
  • Bir ay boyunca devam geçerli 2 GB internet paketine ayda 7 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Kampanyadan Yararlanmak İçin Gerekenler

Türk Telekom’un bu çok ses getirecek bedava internet kampanyasından yararlanmak için herhangi bir katılım gerekmemektedir. Tüm bireysel hat sahipleri bu kampanyadan istedikleri zaman yararlanabilirler. Özellikle internet kullanımı çok olanlar için ideal olan bu tarifleler sayesinde siz de internetsiz kalmadan hayatınıza kolayca devam edebilirsiniz. Kampanya ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için ise Türk Telekom internet sitesini ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Size en yakın Türk Telekom bayiine giderek de kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kampanyalar ile edindiğiniz kullanım haklarının bir aylık olanları dahi bir sonraki aya aktarılmaz. Ayrıca kalan kullanımlarınızı öğrenmek için de 5555’e KALAN yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Siz de ek paket satın alın, internetsiz kalmayın!