Türk Telekom Bedava Dakika ve Konuşma Paketleri

admin
Ekim 19, 2017

Firmamız bünyesinde birbirinden farklı kampanyalar bulunmakla birlikte 2017 yılında oldukça kullanışlı olan birçok hediye opsiyonlarda müşterilerimize sunulacaktır. 2018 yılı itibariyle de daha şimdiden ilan edecek olduğumuz bedava dakikalar, bedava internet, konuşma süreleri ve daha pek çok opsiyonu içerisinde barındıran kampanya paketlerimizden istifade edebileceksiniz. Böylece çok cüzi ücretler karşılığında geniş opsiyonların bulunduğu GSM operatörlerinin tanımlamış olduğu çeşitli hediyelerden ve kampanyalardan anında haberdar olabileceksiniz.

2018 Türk Telekom bedava dakika konuşma ve arama kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken şeyler oldukça basittir. Yıl içerisinde sürekli olarak bir takım kampanyalar hazırlanmış olan Türk Telekom oldukça Bonkör davranarak 2018 yılı içinde farklı kampanyalar ve hediyelerle üye ağını genişletme gayesinde. Böylece bedava internet, bedava dakika, SMS kullanımının bir araya geldiği çeşitli paketlerden istifade ederek sevdiklerinizle doya doya konuşabilir; internette istediğiniz kadar gezinebilirsiniz. Mobil hat kullanıcıları için tanımlamış olduğu her paketle müşteri ağını biraz daha genişleten Türk Telekom yeni mobil kullanıcılar için 2018 yılına da hızlı bir giriş yapmayı planlıyor. Son derece geniş limitlerin bulunduğu paketler 2018 yılında artarak devam edecek. 4,5 G teknolojilerinin gerçek anlamda hissedilebildiği Türk Telekom müşterileri gerek internet kullanımıyla gerekse konuşma opsiyonları ile 2018 yılında da kaliteli uygulamalardan faydalanabilecekler.

Bu sayede Türk Telekom bedava dakika 2018 opsiyonları ile her yöne konuşma sürelerinin tanımlandığı çok farklı uygulamaların yer aldığı paketlerden istifade edebileceksiniz. Size özel olarak hazırlanmış olan paketler sayesinde Türk Telekom abonelerinin yüzü 2018 yılında da gülmeye devam edecek.

Türk Telekom tarafından belirlenmiş olan 2018 bedava dakika kampanyalarından faydalanmak için aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz:

 • Kampanyadan faydalanabilmek için internet sitesi, kısa mesaj yöntemleri ile fırsatları kaçırmayabilirsiniz.
 • Tanımlanmış olan bütün kampanyalardan hazır kartlı mobilsms kullanıcıların tamamı faydalanabilmektedir.
 • Bedava dakika internet ve sms paketlerinin hepsinden faydalanabilmek için ekstra şartlar istenmemektedir.
 • Eğer kampanyadan memnun kalmazsanız iptal ettirebilmek için 444 1 444 nolu telefondan müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca SMS yöntemi ile de kampanyayı iptal ettirebilirsiniz.

Türk Telekom bedava dakika 2018 opsiyonları içerisinde yer alan her yöne 50 dakika kampanyasından faydalanabilmek için “PAKET” yazıp 9090’a kısa mesaj atmanız yeterli. Böylece her yöne kullanabileceğiniz 50 dakika hesabınıza tanımlanmış olacak.

Eğer 500 dakikalık kullanım süresinin keyfine varmak ve denemek istiyorsanız “DENEME” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece 3 aylık sürecek olan hediye 500 dakikaya sahip olacaksınız.

Türk Telekom’un tanımlamış olduğu şebeke içi 2000 dakikalık kampanyadan faydalanmak istiyorsanız 3527 nolu hatta “MILYON” yazıp göndermelisiniz.

Kampanya dâhilinde sizin hesabınıza tanımlanmış olan bütün dakikalar bittiğinde kısa mesajla bilgilendirileceksiniz. Eğer kalan konuşma sürenizi öğrenmek istiyorsanız 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacak.
Turkcell Bedava Konuşma Arama Dakika Kampanyaları 2018

2018 yılı itibariyle Turkcell’in GSM operatörü olarak liderliğini sürdürebilmek için tanımlamış olduğu birçok kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalar kapsamında gerek bedava internet gerekse bedava konuşma dakikaları kazanabileceksiniz. Ayrıca birçok kampanyada ekstra SMS paketleri de sizlerin beğenisine sunulacak. Böylece 35 milyonu aşkın olan mobil hat kullanıcısı Turkcell konforunu ve bonkörlüğünü 2018 yılında da yaşamaya devam edecek.

Turkcell’in 2018 yılında tanımlayacak olduğu bütün kampanyalardan faydalanabilmek için faturalı hat veya hazır kart sahibi olmanız yeterli. Bu sayede Turkcell abonesi olarak ekstra koşulların istenmediği bu kampanyalardan faydalanabilir ve uzun konuşmalar yapıp internette dilediğinizce gezinti yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz oldukça basit işlemler neticesinde birçok farklı kampanyadan ve hediye edilen dakikalardan faydalanmanız son derece kolay olacaktır. Aşağıdaki adımları takip ederek farklı opsiyonların bulunduğu 2018 Turkcell kampanyalarına giriş yapabilirsiniz.

Eğer Turkcell’in 2018 yılında tanımlamış olduğu 30 dakikalık konuşma süresinrden faydalanmak istiyorsanız 2222 ye “GEL DK” yazıp mesaj atmanız yeterli olacak. Böylece her yöne kullanabileceğiniz 30 dakikanın sahibi olabilirsiniz.

Turkcell’in 2018 yılı için hazırlamış olduğu kampanyalar içerisinde oldukça cazip olan Turkcell izle Kazan uygulamasından da kolaylıkla istifade edebilirsiniz.Kampanyadan faydalanabilmek için Turkcell abonesi olmanız yeterli.Akıllı telefonunuzla ilgili indirecek olduğunuz Turkcell izle Kazan uygulaması sayesinde kampanyadan faydalanarak ekstra dakikalar kazanmanız kolay olacaktır.Kampanya için ios işlemcili telefonlara Turkcell izle Kazan programını indirmelisiniz. Eğer telefonunuzun işletim sistemi Android ise Google Play Store’danTurkcell İzle Kazan uygulamasını indirip kurmalısınız. Böylece hediye dakika kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Eğer 2018 yılında her yöne dakika hakkı kazanmak ve çeşitli hediyelerden faydalanmak istiyorsanız mutlaka 1040’a“YILDIZ” yazıp mesaj atmalısınız. Böylece Yıldız fırsatını yakalayarak istediğiniz kadar konuşabilirsiniz.

Hesabınıza hediye olarak tanımlanmış tüm bu fırsatlardan faydalandığınızdadakikalarınız veya size tanımlanmış olan hediye haklarınız bittiğinde size kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca 2222’ye“KALAN” yazıp gönderdiğinizde veya hesabım uygulamasına giriş yaparak kalan kullanım miktarını da takip edebilirsiniz. Böylece bedava internet ve konuşma dakikalarından faydalanarak 2018 yılını çok mutlu geçirebilirsiniz.

2018 Aylık Vodafone Konuşma Paketleri

Global ölçekte faaliyet göstermekte olan GSM operatörü Vodafone Türkiye uygulamaları ile de adından söz ettiriyor.Son derece geniş bir kapsama alanı bulunan Vodafone Türkiye aynı zamanda 4,5 G hızını gerçekten yaşayabileceğiniz altyapısıyla da takdiri hakediyor.Geniş olan müşteri ağını daha da genişletebilmek için 2018 yılında Vodafone birbirinden farklı ve bonkör kampanyalarla yoluna devam edecek. Böylece birçok mobil hat kullanıcısı Vodafone’a geçiş yaparak farklı opsiyonlardan ve bedava internet gibi birçok uygulamadan da faydalanabilecek.Sizlere sunmuş olduğumuz Vodafone kampanyalarından ve 2018 yılı hediyelerinden faydalanabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacak. Böylece ülkemizde yer alan GSM operatörleri içerisinde sağlamış olduğu ekstra fırsatlarla takdiri hak eden Vodafone dünyasındaki bedava kampanyalardan hediyelerden ve uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Tüm kampanyalardan faydalanabilmek için müşteri hizmetleri ile telefon görüşmesi yapmalı veya online kanallar üstünden iletişime geçmelisiniz.

Eğer kampanyadan memnun kalmazsanız 542’ye telefon ederek veya online self servis uygulamasından Vodafone aylık konuşma paketini iptal ettirebilirsiniz.

Vodafone Aylık Konuşma Paketi içerikleri:

 • 100 dakikalık konuşma hakkına sahip olmak için aylık 13 lira ödemeniz yeterli.
 • Aylık 250 dakikalık konuşma hakkına sahip olmak istiyorsanız 17 liralık paket satın alabilirsiniz.
 • 500 dakikalık konuşma paketimizden aylık ödeyeceğiniz 25 lira karşılığında istifade edebilirsiniz.
 • Bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1000 dakikaya sahip olmak istiyorsanız aylık ödemeniz gereken rakam sadece 24 lira.
 • Haftalık 5 lira ödeyerek 7 gün boyunca Vodafonelularla kullanabileceğiniz 250 dakikaya sahip olabilirsiniz.
 • 2018 yılında YANIMDA uygulamasından faydalanarak 7000’eOZET yazıp kalan kullanım bilgilerinizi, dakikalarınızı,datalarınızı öğrenebilirsiniz.
 • Paketler kapsamında satın almış olduğunuz kullanım dakikaları ve kullanım hakları bittiğinde kısa mesaj yöntemi ile bilgilendirileceksiniz.

Firmamızla iletişime geçerek 2018 yılında GSM operatörlerinin tanımlamış olduğu bütün bedava dakika, bedava internet, bedava sms hediyelerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca en uygun fiyatlara oldukça bonkör olan çeşitli konuşma paketlerine deopsiyonları da firmamız sayesinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bu opsiyonlardan faydalanabilmek için internet adresimizi takip edip bizimle iletişime geçmeniz yeterli.