Türk Telekom Bedava İnternet

admin
Ekim 19, 2017

Uzun zaman ADSL hizmeti verilmiş olan Türk Telekom GSM operatörüne çok hızlı bir şekilde giriş yaparak birbirinden Bonkör farklı cep tarifeleri tanımlayarak üyeleri mutlu etmesini gayet iyi biliyor.Müşteri ağını genişletebilmek için sürekli farklı bedava internet paketlerinin bulunduğu Türk Telekom dünyasında yüksek kazançlar ile yolunuza devam etmek istiyorsanız aşağıdaki verecek olduğumuz bedava internet paketi nasıl alınır önerilerine göz gezdirmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom MOR HEDİYE yaz 4545’e Gönder

Özellikle faturasız olan Türk Telekom müşterilerinin mutlu olacak olduğu bonkörlüklerden birisi olan bedava internet kampanyası MOR HEDİYE formatıyla sizlere sunuluyor.Faturasız kullanıcısı olan Türk Telekom müşterilerinin MOR HEDİYE kampanyasından faydalanması için yapması gereken şey 4545’e MOR HEDİYE yazıp ücretsiz bir şekilde mesaj göndermek. Bunun neticesinde 1GB bedava internet hesabınıza tanımlanacak.

Türk Telekom 10 GB bedava internet

Eğer 4,5 G hızında 10 GB Türk Telekom bedava internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Eğer 4,5 G’ye uyumlu bir sim kartınız yoksa öncelikli olarak 4,5 G sim kart satın almanız gerekiyor. Satın almanın ardından 5555’e HEDIYE 10GB yazıp gönderdiğinizde hattınıza 10 GB’lık bedava internet tanımlanıyor.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom‘un servislerinden birisi olan Selfiy’eüyeyseniz 1 GB’lık bedava internetin sahibi olabilirsiniz. 1GB Türk Telekom bedava internetin sahibi olmak için 4545’e 1GB mor hediye yazıp göndermeniz yeterli. Böylece her ay 30 lira hattınıza yüklediğinizde 1 GB internet hesabınıza tanımlanacak.

Türk Telekom x2 Kat bedava internet

Eğer 3G uyumlu bir hattınız varsa bunu Türk Telekom‘a gelerek 4,5 G’ye çevirdiğinizde paketinizdeki bütün unsurları 2 ile çarpma şansına erişebiliyorsunuz. Hattınızda bulunan 2 GB internet bir anda 4 GB internete dönüşüyor. Bundan faydalanabilmek için 5555’e 2KAT yazıp ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli.

Türk Telekom bedava İnternet

Türk Telekom‘un sunmuş olduğu 1GB bedava internet paketinden faydalanmak istiyorsanız turktelekom.com.tr adresine giriş yaparak kontör yüklemenizi yeterli. Bu kampanyadan faydalanmak için 5555’e 1 GB KAZAN yazıp göndermelisiniz. Bu işlemin ardından da turktelekom.com.tr adresine girip TL yüklemeniz gerekiyor. Minimum 30 lira yüklemeniz karşılığında 7 gün boyunca kullanabilecek olduğunuz 1 GB’lık bedava internet hattınıza tanımlanacak. Eğer 30 liranın altında yükleme yaparsanız da sadece 24 Saat geçerli olan 1GB bedava internet hattınıza yine tanımlanacak.

Türk Telekom (Avea) Sınırsız İnternet Paketi

00.00 ile 06.00 Türk Telekom Sınırsız Bedava İnternet

Türk Telekom’un yakın bir zamanda hizmete sokmuş olduğu Türk Telekom selfy servisi birçok avantajı da beraberinde getiriyor.Selfyservisine üye iseniz gece 00.00dan sabah 06.00’e kadar bedava internet opsiyonlardan faydalanabilirsiniz.bu opsiyondan faydalanabilmek için selfy abonesi olup 4545’e GECENET yazıp ücretsiz bir şekilde SMS atmanız gerekiyor.Bunun neticesinde ilk aşamada 3 GB bedava internet daha sonrasında ise 3 GB ek paketiniz bittiğinde yine İnternete erişime devam edebileceğiniz bir uygulama hattınıza yükleniyor.

Avea Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Avea çok farklı şekillerde bedava internet paketi vermekte olan bir GSM operatörüdür. Bunun için düzenli olarak hattınıza lirayı yüklemeniz faturaları düzenli ödemeniz Avea’nın belirlemiş olduğu internet kazanma kampanyaların internet sitesine üye olarak takip etmeniz ve çeşitli uygulamaları yine operatörün internet sitesinden indirmeniz gerekiyor. Bu yöntemlerin tamamından bedava internet kazanarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz ve internette gezinebilirsiniz.