Türk Telekom Bol Kepçe Bedava internet Paketi 2018

Cep telefonu kullanıcıları ve özellikle akıllı telefon kullanıcıları kendileri için alacakları tarifelerde özellikle internet kullanımı haklarına büyük önem vermektedir. Çok fazla yapılan internet kullanımı konusunda en büyük sorun kısa sürede kullanım hakkının doldurulmasıdır.

Türk Telekom Bol Kepçe Bedava internet Paketi 2018

Cep telefonu kullanıcıları ve özellikle akıllı telefon kullanıcıları kendileri için alacakları tarifelerde özellikle internet kullanımı haklarına büyük önem vermektedir. Çok fazla yapılan internet kullanımı konusunda en büyük sorun kısa sürede kullanım hakkının doldurulmasıdır. Bunun olmaması için özellikle bol internet hakkı olan tarifeler ilgi görmektedir. Bu konuda Türk Telekom bol kepçe tarifeleri ile sizlere gerekli olan internet ve konuşma ile sms haklarını oldukça fazla şekilde sunmaktadır. Ayrıca oldukça uygun fiyatlar ile bu tarifelerin alınması da mümkündür.

Bu tarifelere geçmek için herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Türk Telekom bayilerinden veya 444 1 444 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetlerinden bu tarifelere geçiş işlemleri yapılabilmektedir. Oldukça uygun olan bu tarifeler çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Tarifelerin içerikleri ve ücretleri aşağıda detaylı olarak anlatılmaktadır.

  • 3 GB bedava interneti olan paket her yöne 600 dakika konuşma, sınırsız sms ve 3 GB internet barındırmaktadır.
  • 12 aylık taahhüt ile aylık 45 TL ücret karşılığında bu tarifeye geçilmesi mümkündür.
  • 6 GB bedava internet paketinde 600 dakika her yöne konuşma sınırsız sms ve 6 GB internet bulunmaktadır.
  • 12 aylık taahhüt ile bu paketi 55 TL ücret ödeyerek alabilmeniz mümkündür.

İçerdiği yüksek internet, konuşma ve sms ile çok sevilen bu tarifeler birçok abone tarafından tercih edilmektedir. Oldukça uygun fiyatlara en başarılı şekilde bu işlemlerin yapılması sağlanabilmektedir.

Türk Telekom Bol Kepçe bedava internet