Türk Telekom Bol Kepçe Bedava internet Paketi

Türk telekom firmasının bol kepçe kampanyalarından sizde yararlanabilir bedava hediye internetin keyfine varabilirsiniz.

Türk Telekom olarak müşterilerimize birbirinden renkli ve dolu tarifeler sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi biçimde değerlendirip, ona uygun çözüm yöntemleri sunuyor, iletişim ihtiyaçlarının kesintiye uğramadan devam ettirilmesini amaçlıyoruz. Bu yüzden özellikle bedava internet kampanyaları düzenliyor, müşterilerimizin ay sonunu nasıl getireceklerini düşünmeden, rahat rahat internette dolaşmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimize gönül rahatlığı ile konuşmalarının, mesajlaşmalarının ve internete bağlanmalarının yolunu açıyoruz. Müşterilerimizin de çalışmalarımızdan menün olduğunu görüyor, kullanıcısayılarımızın artmasından dolayı memnuniyet duyuyoruz. Bol Kepçe bedava internet kampanyalarımız şu an için en çok rağbet görenler arasındadır.

Bedava İnternet Dolu Avantajlı Paketler

Bol kepçe tarifelerimiz, birbirinden zengin konuşma, mesajlaşma ve internet içerikleri ile doludur. Üstelik en iyi fiyat avantajlarına sahiptir. Bedava internet hediyeleri ile dolu kullanım içerikleri şöyledir:

  • Şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 600 dakika, her yöne sınırsız kısa mesaj ve 3 GB internete 12 aylık taahhüt yaparak 45 TL karşılığında satın alabilirsiniz.
  • Şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 600 dakika, her yöne sınırsız mesajlaşma ve 6 GB internete 12 aylık taahhütle 55 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • 45 TL’lik pakette aylık 3 GB bedava internet, 55 TL’lik pakette aylık 6 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet Paketlerinin Ayrıntıları ve Kullanım Detayları

Müşterilerimiz Bol Kepçe tarifelerine Türk Telekom mağazaları aracılığıyla, Web kanalı aracılığıyla ve müşteri hizmetlerimiz kanalıyla katılabilirler. Katılım için herhangi bir şart bulunmamakta, büyün kullanıcılarımızın tercihine açık bulunmaktadır. Taahhüt onayını yapmak için müşteri hizmetlerimizi aramak veya “SOZ” yazıp 5555’e kısa mesaj atmak gerekmektedir. Alınan paketlerin harcama bilgileri mesaj yoluyla müşterilerimize gönderilir veya online işlemlerden takip edilebilir. Bol bol bedava internet içeriklerinin olduğu paketlerimizi müşterilerimiz 4.5G deneyimi ile yaşayabilir, kesintisiz iletişimin keyfini çıkarabilirler.