Türk Telekom Dolu Paketleri 1, 2 ve 3 GB

Ülkemizin en büyük GSM operatörlerinden olan Türk Telekom sonradan girmiş olduğu GSM sektöründe adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor.

Ülkemizin en büyük GSM operatörlerinden olan Türk Telekom sonradan girmiş olduğu GSM sektöründe adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor. Bu sebeple geniş bir müşteri topluluğuna ulaşabilmek için son derece bonkör kampanyalar düzenliyor. 2017 yılında çok farklı kampanyalar düzenleyerek müşteri ağını genişletmiş olan Türk Telekom 2018 yılında da farklı kampanya tüyleriyle yeni aboneler kazanmaya çalışacak. Firmamızın üstünden tanımlanmış olan bu opsiyonlardan faydalanarak bedava internet kolaylığıyla iletişim noktasında sıkıntı yaşamayacaksınız. Çünkü Türk Telekom faturasız müşterilere özel olarak 2018 yılında da üçlü paket tarifeleri tanımlayacak ve böylece bedava gigabaytalar kazanıp istediğiniz gibi internette gezinebileceksiniz. Ayrıca 4,5 G hızında internetten de sonuna kadar istifade etmeniz için sürekli olarak kapsama alanı genişletmekteolan Türk Telekom bedava internet ile müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

Kampanyaya Nasıl Katılacaksınız?

Türk Telekom’un paketlerden istifade edebilmek için Türk Telekom mağazalarınaveya bayilerine başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de kampanya başlangıcını yaptırabilirsiniz.Kısa mesaj yöntemini tercih ediyorsanız 3 GB için “DOLU 3 GB”, 2 GB için “DOLU 2 GB”, 1 GB için ise “DOLU 1 GB” yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Kampanya Katılım Şartları Nelerdir?

Türk Telekom’un üçlü paketinden ve bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için faturasız hat sahibi olmak gerekiyor. Ayrıca son bir ay içerisinde numarasını Türk Telekom’a taşımış olan veya yeni bir Türk Telekom hattı almış olan müşteriler de faydalanabilmektedir.

1 GB

500 dakika 1000 SMS ve 1 GB paketi 23 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz.

2 GB

750 dakika 1000 SMS ve 2 GB olan pakete 27 lira karşılığında sahip olacaksınız.

3 GB

750 dakika 1000 SMS 3 GB olan paketi sahip olmak için ödemeniz gereken miktar 30 lira.