Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava internet Paketi

Uzunca bir zaman ve kablolu internet hizmetleri ile ülkemizde geniş bir müşteri topluluğu ulaşmış olan Türk Telekom GSM operatörler arasındaki yerini yeni almasına rağmen çok farklı kampanyalar tanımlayarak geniş bir müşteri topluluğuna ulaşmış durumda.

Her geçen gün müşteri ağını genişletebilmek için parmak ısırtan kampanyalar düzenleyen Türk Telekom özellikle bedava internet paketi noktasında son derece cömert davranıyor. Birçok üyesine farklı şekillerde bedava internet paketleri tanımlayan Türk Telekom bu şekilde 2018 yılında da yapacak olduğu yeni kampanya ve tarifeler ile üye sayısını artırmak için kararlı görünüyor. Böylece firmamız kanalı ile Türk Telekom 2018 bedava internet paketlerinden istifade ederek 1 GB internet kampanyasının sahibi olabilirsiniz.

1 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Herhangi bir katılım şartının bulunmadığı 1GB bedava internet paketi kampanyasından faydalanabilmek için Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Oldukça çevreci bir yaklaşımla geliştirilmiş olan bu kampanyadan faydalanmak noktasında kâğıt fatura istemediğinizi müşteri hizmetlerine belirtmeniz gerekiyor. Böylece e fatura opsiyonundan faydalanarak çok kolay bir şekilde 1GB’lik hediye internetinin de sahibi olabiliyorsunuz.

Eğer kısa mesaj yöntemi ile Türk Telekom’un tanımlamış olduğu 1 GB’lık bedava internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız 3008’e “1 GB e-mail adresiniz”  yazıp göndermeniz yeterli olacak.

Türk Telekom’un insana ve tabiata göstermiş olduğu saygıyı bir araya getiren bu kampanya sayesinde e fatura talebinde bulunup faturalarınız mail adresinize gelecek ve ya SMS yoluyla bilgilendirileceksiniz. Eğer kampanyadan vazgeçmek istiyorsanız da oldukça kolay bir yöntemle talebinizi Türk Telekom’a iletebilirsiniz. 3008’e “IPTAL E FATURA 1 GB”  yazıp kısa mesaj göndermeniz yeterli olacak.

Her abonenin bir kere faydalanabilecek olduğu bu kampanyadaki kalan gigabaytlarınızı öğrenebilmek için 5555’e “KALAN” yazıp mesaj atmanız yeterli.