Türk Telekom Esnek İnternet Kampanyası

Türk Telekom firmasının esnek internet kampanyaları hakkında tüm bilgiye ulaşabilir hattınıza tanımlayabilir internette doyasıya vakit geçirebilirsiniz.

Türkiye’de GSM alanında henüz yeni olmasına rağmen, yapmış olduğu çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettiren Türk Telekom şirketi şimdiler ise mobil kullanıcıların yüzünü güldürecek yeni çalışmaların temelini atmaktadır. Mobil kullanıcılar için sunmuş oldukları bedava internet kampanyaları sayesinde, bünyesine daha fazla abone katmış olan şirket, Esnek kampanyası ile birlikte göstermiş olduğu hizmetlerin kalitesini ortaya koymaktadır. Söz konusu olan kampanya sayesinde abonelerinin hem ev, hem de cepten gönül rahatlığı ile internet kullanmalarını sağlayan Türk Telekom, aynı zamanda iletişimlerin daha uzun soluklu olması için dakika ve SMS paketlerini de müşterileri için hazırlamıştır. Sizlerde aboneleri için çeşitli kampanyaları ortaya çıkaran şirketle çalışabilir ve ilerideki hizmetlerinden de yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Esnek Kampanyasına Katılım Aşamaları

Türk Telekom tarafından sunulan bedava internet ayrıcalığına katılım için pek çok sayıda nedenler bulunmaktadır.

  • Kampanyaya katılmak için 444 1 444 numarasına telefon edebilir, aynı zamanda online başvuru işleminden de yararlanabilirsiniz. Tercihe göre Türk Telekom mağazalarından da başvuru yapılabilmektedir.
  • İptal için müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve online kanallar üzerinden de yararlanabilirsiniz.
  • Bedava internet hizmetinden isteyen herkes faydalanabilir.
  • 35 GB AKK ve sınırsız evden internete 126,90 TL ödeyerek, her yöne 3000 dakika ve sınırsız SMS hakkı kazanabilirsiniz.
  • 142,90 TL ödeyerek, 50 GB AKK’lı sınırsız ve cepten 6GB internete ulaşabilir ve her yöne 3000 dakikaya sahip olabilirsiniz.
  • 162,90 TL karşılığında, 24 Mbps hızlı sınırsız internete her yöne 3000 dakika, sınırsız SMS hakkını elde edebilirsiniz.
  • Her yöne 5000 dakika, sınırsız SMS, 100 GB AKK’lı 24 Mbps hızlı fiber internete, 178,90 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.
  • AKK Aşıldığı durumlarda internetinizin hızı düşürülür ve kullanım hakkınız dolduğunda SMS ile bilgi verilir.