Türk Telekom Evden Sınırsız Bedava internet 2018

Türk Telekom firmasının Evden Sınırsız Bedava internet kampanyaları için düzenlediğimiz yazıdan takip ederek sizde hediye internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom, tüm kullanıcılarını düşündüğü gibi okul döneminde internet paketine ihtiyaç duyan öğrencileri de düşünüyor. Sizin için yeni okula başlayan öğrencilerin faydalanabileceği Türk Telekom Evden Sınırsız Bedava İnternet kampanyalarını 2018 yılı için hazırladık. Kampanyalar kapsamında Türkiye’nin en büyük internet sağlayıcısının sunmuş olduğu ve mobil kullanıcılar için özel olan tarifelerden faydalanabilirsiniz. Hızlı bir internet deneyimi için yüksek yatırımlar ile sağlanan imkanlar Türkiye genelinde kullanıcılara yüksek avantaj sağlıyor. Kampanya ile birlikte birçok öğrenci ilk 3 ay ücretsiz bir şekilde yararlanabileceği paket dahilinde ücretsiz eğitim paketini hediye olarak kazanma şansına sahip oluyor.

Öğrenciler İçin Yeni Yıla Özel Limitsiz Evden İnternet

Türk Telekom’un yeni yılda öğrenciler için düzenlediği kampanya sayesinde çok hızlı bir şekilde hızlı internet bağlantısına kavuşabilirsiniz. Katılım için Türk Telekom mağazalarından hizmet alabilir veya 444 1 444 numaralı telefondan talepte bulunabilirsiniz. Kampanyanın ana koşulları şu şekilde;

  • Katılım için herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm evden internet müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya kapsamında Limitsiz 50GB AKN’li evden internet 59.90 TL karşılığında kullanılabilir.
  • İlk üç ay ücret ödenmez ve bunun yanında Hedefim İngilizce,Hızlı Okuma ve Okula Hazırlık eğitim paketleri ücretsiz sunulur.
  • AKN dolduğunda hızınız yavaşlar.
  • Kurulum hizmeti evinizde ücretsiz olarak verilir.

Bu avantajlar ile beraber olarak sabit bir ücret ve yüksek hız ile kampanyadan yaralanabilirsiniz.