Türk Telekom Evden Sınırsız Bedava internet

Türk Telekom Evden Sınırsız Bedava internet kampanyaları hakkında tüm detaylara yazımızdan rahatça ulaşabileceksiniz..

Ülkemizin mobil iletişim ve internet olanağı sunan en büyük firmalarından olan Türk Telekom mobil hat kullananların değerlendirebileceği indirimli tarifeler ve bol internetli tarifeler ile iletişim dünyasının hareketliliğine katkıda bulunmaya devam ediyor. Ancak Türk Telekom’un fırsatlar dünyasında yalnızca mobil hat kullanıcılarına yönelik avantajlar yer almıyor. İnternet keyfini evinden yaşamak isteyenlerin kullanabileceği alternatif tarifeler ile bedava internet olanağı sunan kampanyalar aboneler tarafından büyük ilgi görüyor. Hizmet verdiği abone sayısı gün geçtikçe artmakta olan Türk Telekom limitsiz ve hızlı internet keyfi sunarak müşteri memnuniyeti hedeflerine ulaşmada büyük başarı sağlıyor. Üstelik avantajlardan farklı kesimlerden birçok abone de yararlanabiliyor.

Yeni Okul Yılında Öğrenciler Evde İnternetsiz Kalmayacak

Türk Telekom evde internet kullananlara özel tarifelere bir yenisini daha ekliyor ve yeni okula başlayan tüm öğrencilere limitsiz internetten yararlanabilecekleri bedava internet erişimi de içeren özel bir fırsat sunuyoruz. Kampanyamızdan istifade etmek için Türk Telekom mağazalarına doğrudan başvurarak katılım talebinde bulunmanız yeterlidir. Mağaza başvurunuzun ardından internet fırsatından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kampanyaya katılım için başvurabileceğiniz bir başka yol ise 444 1 444 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerine talebinizi iletmek ve kolaylıkla katılım sağlamaktır.

Katılım için herhangi bir özel şart bulunmamakta olup evden internet kullanan tüm abonelerimiz bu olanaktan yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında aylık yalnızca 59,90 TL ödemek koşuluyla 50 GB AKN’li internete evinizde erişmeniz mümkün olmaktadır. AKN dolduğunda internet erişiminiz kapatılmamakta hızı yavaşlatılmaktadır. Bu kapsamda herhangi bir ücret ödemek zorunda olmadan ilk üç ay bedava internet kullanma hakkınız bulunmaktadır. Kampanya içeriğinde ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Hızlı Okuma, Hedefim İngilizce, Okula Hazırlık paketleri bulunmaktadır. Kampanyadan yararlanmaya karar verdiğiniz takdirde ücretsiz kurulum hizmeti verilmektedir.