Türk Telekom Faturalı Bedava internet Paketleri

Son yıllarda Türkiye’de Telekomünikasyon alanında faaliyet göstermeye başlayan Türk Telekom, kısa sürede birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarırken zengin içerikli ve ekonomik tarifelerle kullanıcılar için avantaj oluşturuyor.

Türk telekom faturalı bedava internet paketleri

Son yıllarda Türkiye’de Telekomünikasyon alanında faaliyet göstermeye başlayan Türk Telekom, kısa sürede birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarırken zengin içerikli ve ekonomik tarifelerle kullanıcılar için avantaj oluşturuyor. Özellikle Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Paketleri sayesinde 2018 Ocak ayında süper indirimler ve fırsatlar ile avantajları yakalayabilirsiniz. Dakika, SMS ve internet konusunda uygun tarifeler ile rahatlıkla kullanım sağlarken hazır karttan faturalıya geçiş yapan abonelere özel olarak bu paketler sunulmaktadır. Faturalı bedava internet paketlerine katılmak için Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilir veya çağrı merkezi üzerinden telefonla talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca online işlemler üzerinden kampanyaya katılmak mümkün olurken katılım şartları genelinde faturasızdan faturalıya geçen tüm bireysel aboneler sadece bu koşulla faydalanmaya başlayabilirler. Kampanya dahilinde kullanım hakları için;

  • 12 aylık taahhüt sayesinde 25 TL karşılığında her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4GB
  • Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB internet 12 aylık taahhüt karşılığında 30 TL karşılığında alınabilir.Üstelik İlk üç ay içinde cayma bedeli ödemek zorunda kalmadan iptal edebilirsiniz.
  • İptal için 444 1 444 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleri aracılığıyla veya web kanalı üzerinden işlem yapabilirsiniz.

30 gün boyunca kullanılmayan haklar bir sonraki aya devredilmez. Kullanım hakları tamamlandığında kısa mesajla bilgilendirme sağlanır. Kullanım hakları için 5555’e SES yazılarak dakika, SMS yazılarak mesajlaşma ve İNTERNET yazılarak internet hakları öğrenilebilir.