Türk Telekom Faturalı Bedava internet Paketleri

Türk Telekom firmasının faturalı hat kullanan müşterileri için bedava hediye internet paketlerine yazımızda gözatabilirsiniz..

Bedava internet avantajını ortaya koyarak kullanıcılarını havalara uçuran Türk Telekom kampanyaları ile yine karşınızdayız. Kampanyaların göz bebeği olan internet fırsatları müşterilerin şüphesiz en çok tercih ettiği paket içeriklerinden biridir. Bu durumun farkında olan Türk Telekom’la karşınıza çıkarken yanımıza bedava internet fırsatını da alıyoruz. Yüz güldürmede yeterince başarı sağlayan Türk Telekom ile kullanıcı isteklerini göz önüne alarak sizlere bedava internet kampanyası ile geliyoruz.

Faturalı Adı İle Karşınıza Çıkardığımız Bedava İnternetler İçin Hazır Olanlar!

Kampanyaya katılmak ve bedava internet fırsatıyla hemen tanışmak isteyenler Türk Telekom’un mağazalarından birini ziyaret ederek kısa sürede başvurularını yapabilirler.

Mağazaların yanı sıra Türk Telekom’un çağrı merkezlerini arayarak da kampanyaya katılımlar söz konusu olabilmektedir.

Kampanyaya katılmanın bir diğer yolu da online servislerden yararlanmak olacaktır.

  • Kampanyaya katılım için öngördüğümüz şartlardan en önemlisi hattınızı faturasız hattan faturalı hatta taşımış olmanızdır. Yalnızca bu koşula uyan bireysel aboneler söz konusu kampanyamızdan yararlanabilecekler.
  • Kampanyanın içeriğinde yer alan kullanım haklarınız için eğer 4 gigabyte internetin sahibi olmak isterseniz 25 Türk Lirası ile 1000 kısa mesaj/ dakika ile 4 gigabyte internet elinizin altında olabilecektir.
  • Eğer 25 değil de 30 Türk Lirası ile yukarıdaki haklara 4 değil de 6 gigabyte internet farkı ile sahip olmak isterseniz bunun mümkün olacağını da söylemek mümkündür. Zira bu konuda ilk üç ayın içinde cayma söz konusu olursa bu bedelin maddi bir boyutu olduğunu da belirtmek isteriz.
  • 30 günlük kullanım süresi olan bu kampanyayı iptal etmek isterseniz müşteri hizmetlerini aramanız yahut web kanalını tercih etmeniz yeterli olacaktır.
  • “5555” kampanya haklarınızı öğrenebileceğiniz numaradır. Bu numaraya öğrenmek istediğiniz haklarınızı büyük harflerle yazarak kısa mesaj atabilirsiniz.