Türk Telekom Faturalıya Geçenlere Özel Bedava İnternet

Faturasız hatları kullanan kişilerin faturalı hatlara geçmesi durumunda bazı özel kampanyalardan yararlanması mümkündür. Bu konu özellikle Türk Telekom başarılı bir kampanya yürütmektedir.

Türk Telekom Faturalıya Geçenlere Özel Bedava İnternet

Faturasız hatları kullanan kişilerin faturalı hatlara geçmesi durumunda bazı özel kampanyalardan yararlanması mümkündür. Bu konu özellikle Türk Telekom başarılı bir kampanya yürütmektedir. Faturasız hat kullanan kişilerin faturalı hata geçiş yapması için oldukça güzel ve içeriği bol olan avantajlı bir kampanya ile karşılaşması mümkün olmaktadır. Taraftar paketleri bu konuda Türk Telekom’un sunduğu en avantajlı tarifeler olmaktadır.

Tür Telekom oldukça avantajlı ve güzel tarifeleri ile uygun fiyatları sayesinde çok ilgi görmektedir. Yaptığı kampanyalar ile de bunu sürdürmektedir. Faturasız bir hattı olan Türk Telekom kullanıcısının bunu faturalı hatta getirmesi durumunda oldukça avantajlı olan taraftar paketlerinden yararlanması sağlanabilmektedir.

Yapılacak bu kampanyaya geçmek ve paketlerden yararlanmak için Türk Telekom mağazaları veya bayilerine gidilmesi gerekmektedir. Bunun yanında internet üzerinden de bu konuda başvuru yapılabilmektedir. Bu kampanyadan numara taşıma işlemi yapanlar ve faturasız hattını faturalıya taşıyanlar yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Faturalıya Geçenlere Özel Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından yapılan bu güzel kampanyanın içeriği de oldukça güzeldir. Uygun fiyatlar ile yüksek internet kullanım hakkı, dakika ve sms hakları verilmektedir. Paketler 3 GB ve 7 GB internet içeriği ile iki şekilde yapılmaktadır.

  • 3GB paketinde 12 aylık bir taahhüt ile 500 dakika konuşma 1000 sms ve 3GB internet aylık 19 TL karşılığında sunulmaktadır.
  • 7GB paketinde ise 750 dakika, 1000 sms ve 7GB internet kullanımı aylık 29TL ücret ile sunulmaktadır.