Türk Telekom Faturalıya Geçiş – Özel Bedava internet

Türk Telekom’un faturalı hatta geçiş yapmış olan aboneleri için özel olarak hazırlanan Taraftar Coşturan Fırsatlar bol konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra sosyal ağları uzun süre kullanabilecek yeterlikte internet kullanımına olanak sağlıyor.

Türk Telekom’un faturalı hatta geçiş yapmış olan aboneleri için özel olarak hazırlanan Taraftar Coşturan Fırsatlar bol konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra sosyal ağları uzun süre kullanabilecek yeterlikte internet kullanımına olanak sağlıyor. Faturalı hatta geçiş yapan abonelerimiz bedava internet kampanyamız ile 3 GB ya da 7 GB internetten kolaylıkla yararlanabilir.

Bedava İnternet Kampanyası Özellikleri ve Katılım Şartları

Bedava internet kampanyamız yeni hat alan ya da numarasını Türk Telekom’a taşıyan tüm bireysel aboneler için geçerlidir. Kampanyaya katılım için bu yollardan biri ile faturalı yeni hat sahibi olmak dışında herhangi bir şart bulunmamaktadır. Mağazamıza gelerek kampanyaya katılım için başvurabilir ya da internet üzerinden gerekli formları doldurarak katılım sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

  • Bu kampanyaya katılım sağladığınız ve 12 ay tarifede kalma sözü verdiğiniz takdirde, her yöne kullanabileceğiniz 500 dakikalık konuşma, 1000 SMS ve 3 GB internete yalnızca 19 TL karşılığında sahip olabilir; 29 TL karşılığında ise her yöne 750 dakika konuşabilir, 1000 SMSgönderebilir ve 7 GB internet kullanabilirsiniz.
  • Kampanyaya katılımdan vazgeçmek istediğiniz takdirde müşteri hizmetlerinin 444 1 444 numaralı hattını arayarak talebinizi aktarmanız ya da mağazamıza gelerek veya Türk Telekom bayilerinden birine başvurarak iptal işlemini gerçekleştirmeniz ve tarife değişikliği yapmanız mümkündür.
  • Kullanım hakları sona erdiğinde kısa mesajla bilgi verilmektedir.
  • *120#’den tarifenize ek olarak hangi ek paketleri satın alabileceğinizi öğrenebilir, ‘SOZ’ yazıp 5555’e göndererek 12 aylık taahhüdünüzü tanımlatabilirsiniz.