Türk Telekom Faturalıya Geçiş Özel Bedava internet

Türk Telekom firmasının hazır karttan faturalı hatta geçiş sonrası uyguladığı bedava internet kampanyalarından sizde yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom ülkemizde en büyük operatör sağlayıcıları arasında bulunmaktadır. Avea temelinden gelmekte olan Türk Telekom daha sonra birleşme işlemi ile birlikte farklı alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir. Gsm operatörü, ev telefonu ve internet imkânları yanı sıra pek çok farklı teknolojik hizmet sunmaktadır. Türk Telekom tarafından abonelerine pek çok farklı tarife ve paketler sunulmaktadır. Faturalı ya da faturasız hat abonelerine özel imkânlar bulunmaktadır. Bu tarifeler içerisinde bedava internet, konuşma veya mesajlaşma gibi pek çok farklı özellik bulunmaktadır. Herkes kendisine uygun bir tarifeyi Türk Telekom paket ve tarifelerinden bulabilecektir.

Telekom Faturalı Hat Avantajları

Türk Telekom avantajlarını en kolay şekilde yaşayabilme olanağı faturalı hat kullanıcılarına sunulmaktadır. Faturalı hat kullanıcıları onlarca tarife ve Paket içerisinden kendilerine uyan paketleri ve tarifeleri seçip kullanabilecektir. İster internet ister konuşma isterseniz de mesajlaşma paketlerinin ağırlıklı olduğu paketlerden birisini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu paketlere bu avantajlara ek olarak bedava internet ve mesajlaşma gibi imkânlar da sunulmaktadır. Ayrıca taraftarlara özel bazı tarife ve paketler, sporseverler için özel olarak hazırlanmaktadır.

Faturalı Hatta Geçen Taraftar Paketlerine Özel Bedava İnternet

Türk Telekom taraftar paketlerinden birisi de faturasız hatlardan faturalı hatlara geçen abonelere özel bedava internet ile birlikte sunulan paketlerdir. Bu paketlerde faturalı hatta geçiş yapan kişilere özel olarak sunulmakta olan bazı avantajlar bulunmaktadır. Avantajlı paketlerden bir tanesi her yöne 500 dakika konuşma, 1000 kısa mesaj ve 3 Gb internet kullanım hakkı ile birlikte toplam olarak 19 TL’ye sunulan pakettir. Diğer bir paket ise her yöne 750 dakika konuşma ve 1000 kısa mesajla birlikte 7 Gb internet paketi toplam 29 TL’ye abonelere sunulmaktadır. Bu paketleri müşteri hizmetlerinden ve abone noktalarından taahhüt işlemi ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.