Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçiş Hediyeleri

Türk Telekom firması ülkemizin en köklü telekomünikasyon firmalarının başında gelmektedir.

Neredeyse tarihi yaklaşık yarı yüzyılı aşkın süreye kadar dayanan firma sektörde sahip olduğu deneyim sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde yorumlayabilmekte ve bu ihtiyaçlara en etkili çözümleri sunabilmektedir. Bu sayede müşteriler her geçen gün daha büyük bir ilgi ile Türk Telekom firmasını tercih etmektedir. Firmanın bu denli yoğun bir şekilde tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi de şüphesiz firma tarafından müşterilere sunulan ekonomik tarifelerdir. Özellikle faturasız hat sahipleri, numaralarını faturalı hatta taşıdıkları takdirde birçok yenilik ve fırsat onları beklemektedir. 12 ay taahhütname imzalayarak ayda yalnızca 45 TL karşılığında her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için koşul olarak yalnızca faturasız hattınızı faturalı olarak değiştirmeniz aranmaktadır. Aksi herhangi başka bir koşul aranmamaktadır. Kampanyaya katılmak için ise yapmanız gereken işlemler şunlardır;

  • En yakın Türk Telekom yetkili bayisini ziyaret edebilir, kampanyaya katılabilirsiniz.
  • 444 1 444 numaralı telefonu tuşlayarak, müşteri temsilcimize ulaşabilir ve müşteri temsilcimiz aracılığı ile bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Kısa mesaj aracılığı ile de gerekli kodu girerek başarılı bir şekilde kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Ya da son olarak internet sitemizi ziyaret ederek ilgi bölümden tarifeye geçişinizi sağlayabilir, avantajlı kullanım haklarından faydalanmaya hiç vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.