Türk Telekom Gel Dene Bedava internet

Türk Telekom firmasının gel dene kampanyasında hediye bedava internet fırsatını sende kaçırma!

Türk Telekom özellikle GSM pazarına yeni girmiş olsa da oldukça kısa sürede insanları etkileyecek ve kendine çekecek tarifeler ve hizmetler sunmayı başarmış bir firmadır. Mobil cihazlar için iletişim konusunda faturalı ve faturasız hatlar için birçok yeni kampanya ve tarife düzenlemiş durumdadır. Ayrıca oldukça kaliteli şekilde iletişim hizmeti sunmaya başlaması da çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Operatör firma özellikle kullanıcıların cep telefonu kullanımında ihtiyaç duydukları konuşma, mesajlaşma ve internet süreleri ile alakalı olarak çok fazla kampanya ve tarife düzenleyerek ilgi çekmeyi başarmış durumdadır. Yeni kampanyaları ile bedava internet konusunda da oldukça güzel kampanyalar sunabilmektedir.

Türk Telekom Gel Dene Kampanyası

Operatörün mobil cihaz kullanıcılarına özellikle kendi hizmetlerini denemesi için sunduğu birçok cazip kampanya ve tarife bulunmaktadır. Kısa sürede çok sayıda aboneyi kendisine çeken firma ayrıca daha fazla kişiye hitap edebilmek için cepten internet konusunda özel kampanyalar yapmaktadır. Bu şekilde sunacağı bedava internet hizmetleri de kullanıcılar tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Bu konuda yaptığı Gel Dene Kampanyası kullanıcılara 1 Gb, 3Gb ve 5Gb olarak internet hediyesi sunabilmektedir. Bunun için Türk Telekom tarifelerine geçiş yapmak yeterli olmaktadır.

Operatör firmanın tanıtım amacı ile ve hizmetlerini daha fazla kullanıcının denemesi amacı ile yaptığı bu kısa süreli kampanyalarda oldukça büyük başarı kazandığı görülmektedir. Sunulan bedava internet kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanmaktadır. Türk Telekom abonesi olarak kolay bir şekilde kısa mesaj ile bu ücretsiz internet kampanyasından yararlanmak mümkündür.

Bu kampanyadan yararlanmak için 5555’e 1 GB internet için “GEL DENE 1GB” yazılarak gönderilmesi gerekmektedir. 3 GB için “GEL DENE 3 GB” yazılması ve 5 GB için “GEL DENE 5 GB” yazılarak gönderilmesi gerekmektedir.