Türk Telekom Gençlere Özel Selfy Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Ülkemizde en fazla tercih edilen GSM operatörlerinden birisi olan Türk Telekom sunduğu özel avantajlar ve tarifeler ile tercih edilmektedir.

Türk Telekom Gençlere Özel Selfy Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Ülkemizde en fazla tercih edilen GSM operatörlerinden birisi olan Türk Telekom sunduğu özel avantajlar ve tarifeler ile tercih edilmektedir. Abonelerine sunduğu özel tarifeler ile birçok avantaj yaratan firma ayrıca avantajlı paketler ve kampanyalarda sunmaktadır. Gelişmiş bir alt yapısı bulunan firma özellikle bu alanda en kaliteli görüşme olanağını da sağlamaktadır. Tüm bu nedenler ile tercih edilen Türk Telekom özellikle çok sayıda avantajlı tarifeler sunmaktadır.

Özellikle Selfy tarifeleri Türk Telekom için en önemli tarifeler olmakta ve çok fazla ilgi görmektedir. Bu tarifelere katılım oldukça kolay şekilde yapılmakta ve sorunsuz olarak bu katılımın sağlanması ile başarı mümkün olabilmektedir. İçeriği oldukça avantajlı olan bu tarifelerde yüksek konuşma dakikası, sms ve internet bulunmaktadır. Uygun fiyatlar ile sunulan bu tarifeler bu nedenle çok tercih edilmektedir.

  • Bu tarifelere geçmek için yeni bir hat almanız, numara taşımız olmanız, Türk Telekom mobil, taraftar ve TTNET faturasız tarifelerine geçiş yapmanız olmanız gerekmektedir.
  • Bu durumda bayiler ve müşteri hizmetlerinden tarifeye geçilebilmektedir.
  • Tarife içeriği 12 aylık taahhüt ile her yöne 750 dakika 5000 sms ve 3 GB internet olmaktadır.
  • Bu tarifenin aylık ödemesi 29 TL olmaktadır.

Türk Telekom Gençlere Özel Selfy Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Oldukça güzel ve avantajlı olan bu tarifeye kolay bir şekilde geçiş yapmak ve sonrasında dolu olan içeriği uygun fiyatlar ile kullanmak mümkündür. Bu nedenle de çok fazla tercih edilen tarife olmaktadır.