Türk Telekom Gençlere Özel Selfy Kampanyaları

Türk Telekom firmasının özellikler gençlere özel tanımladığı Selfy kampanyasına katılabilirsiniz..

GSM alanında henüz yeni hizmetler vermeye başlayan Türk Telekom firması, mobil kullanıcılarına özel çok sayıda bedava internet kampanyaları yapmaktadır. Giderek yaygınlaşmakta olan internet kullanımı, deyim yerindeyse sürekli ihtiyaç haline gelmiş ve çok sayıda kişi internet ile işlerini kesintisiz olarak yapmaktadır. Bünyesinde milyonlarca aboneyi barındırmakta olan Türk Telekom, internetin daha uygun fiyatlar üzerinden kullanılabilmesi için, abonelerine sürekli olarak yeni kampanyaları sunmaktadır. Söz konusu olan indirim ve kampanya paketleri sayesinde, çok sayıda kişinin beğenisini kazanmış olan Türk Telekom şirketi, müşterilerinin özel istek ve arzularına göre de hareket etmektedir. Sunulmuş olan bedava internet seçeneklerinin yanında, abonelerin daha ucuz yollardan iletişim kurabilmeleri için SMS ve dakika paketleri için de çalışmalar yapılmaktadır. Sürekli olarak müşteri memnuniyetini dikkate alan Türk Telekom firmasını, sizlerde tercih edebilir ve sağlanmış olan kampanyalardan güvenli şekilde yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Kampanyasına Katılım Süreci

Genel olarak genç aboneler için sunulmuş olan bedava internet kampanyasına SMS yolu ile başvurabilirsiniz. Aynı zamanda web kanalı ile de başvurularınızı yapabilirsiniz.

  • SMS ile katılımlarda CONKET yazarak, 4545 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz. Türk Telekom bayilerine giderek de katılım işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.
  • Kampanyaya katılım için, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil, TTNET faturasız ve Taraftar tarifeleri üzerinden geçiş yolu ile kayıtlı olmanız gerekmektedir.
  • Kampanyayı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayıp bilgilendirmeniz yeterli olmaktadır.
  • 12 aylık sözünüz ile 29 TL ödeyerek, her yöne 750 dakika, 3GB ve 5000 SMS hakkı elde edebilirsiniz.
  • Kullanım haklarınızı öğrenmek için KALAN yazıp, 5555’e ücretsiz olarak kısa mesaj atabilir ve kalan hakkınızı öğrenebilirsiniz.
  • Taahhüt bittiği takdirde ödenmesi gereken ücret 39 TL’dir.