Türk Telekom Limitsiz Fibernet Evden İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Evde internet kullanımında en fazla tercih edilecek olan firma Türk Telekom olmaktadır. Başarılı ve sorunsuz alt yapısı yanında uygun paketleri ile de oldukça dikkat çekmektedir.

Türk Telekom Limitsiz Fibernet Evden İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Evde internet kullanımında en fazla tercih edilecek olan firma Türk Telekom olmaktadır. Başarılı ve sorunsuz alt yapısı yanında uygun paketleri ile de oldukça dikkat çekmektedir. Sorunsuz bir şekilde evde sınırsız internet Türk Telekom ile mümkün olmaktadır. Fibernet ve hipernet hızlarında olan ve yüksek AKK bulunan paketler Türk Telekom tarafından sunulmaktadır. Özellikle yüksek hızda internet için çok güzel paketler bulunmaktadır.

Bu kampanyalardan yararlanmak ve bu internetlerin kullanılması için Türk Telekom mağazaları ve bayilerine gitmek ve ayrıca 444 0 375 numaralı hattı aramak yeterli olmaktadır. Bu kampanyalara katılmak için bir katılım şartı bulunmamakta ve bu konuda eski ve yeni abonelerin sorunsuz katılımı yapılabilmektedir. Bu kampanyanın iptal edilmesi ise ancak müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmesi sayesinde mümkün olabilmektedir.

Türk Telekom Limitsiz Fibernet Evden İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Kampanyalar farklı kullanımlar için çeşitlendirilmiştir. S paketinde aylık 56,90 TL bir aylık ücret bulunmaktadır. 24 Mbps hızlı limitsiz fibernet kullanımı mümkün olmaktadır.
  • M paketinde ise aylık 62,90 TL ücret ile 50 GB AKK’li sınırsız bir internet sahibi olunabilmektedir.
  • L paketinde ise 24 Mbps hızında ve 100 GB AKK olan fibernet kullanımı mümkündür. Bu paket 69,90 TL olmaktadır.
  • XL paketinde ise ayda 74,90 TL ücret ile 35 Mbps hızlı bir sınırsız internet bulunmaktadır.
  • XXL paketi ise aylık olarak 89,90 TL bir ücret gerektirmekte ve 200 GB AKK bulundurmaktadır. Hız olarak ise 50 Mbpsfibernet hızına ulaşılması mümkün olmaktadır.