Türk Telekom Mobil Wifi İnternet Tarifeleri

Türk Telekom ülkemizin en büyük gsm ve internet sağlayıcılarından bir tanesidir. Aboneler için sağlamış olduğu kolaylıklar ve uygun fiyatlı kampanyalar ile birlikte en çok aboneye sahip olan telekomünikasyon işletmelerinden bir tanesi olarak görülmektedir.

Türk Telekom ülkemizin en büyük gsm ve internet sağlayıcılarından bir tanesidir. Aboneler için sağlamış olduğu kolaylıklar ve uygun fiyatlı kampanyalar ile birlikte en çok aboneye sahip olan telekomünikasyon işletmelerinden bir tanesi olarak görülmektedir. Son yıllarda artan internet kullanımı ile birlikte Türk Telekom’da aboneleri için daha çok internet içeren kampanyalar sunmaya başlamıştır. Özellikle mobil hat kullanıcıları için çok daha fazla ihtiyaç hissedilen internet için mobil internet tarifeleri çeşitlendirilmektedir. Mobil Wifi paketleri ile istediğiniz kadar mesajlaşabilir, video izleyebilir ya da müzik dinleyebilirsiniz. Özellikle yeni aboneler için sunulmakta olan avantajlı paketler ile kullanılan internetin tadını doya doya çıkartabileceksiniz. Paket seçenekleri şunlardan oluşmaktadır;

  • 5 GB’lik paket, on iki ay kullanım taahhüdü ile birlikte yüksek hızda interneti 25 TL’ye,
  • 10 GB’lik paket, yine aynı süre kullanım taahhüdü ile hem cepten hem tabletten kullanılan interneti aylık 35 TL’ye,
  • 20 GB’lik paket ile de yine taahhüt ile yüksek hızda internete aylık 59,90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bu internet paketlerinden yararlanabilmek için son bir ay içerisinde yeni bir Türk Telekom hattı almış olmak ya da numara taşıma şeklinde yeni Türk Telekom abonesi olmak gerekmektedir. Türk Telekom mağazalarından ya da müşteri hizmetlerinden irtibat sağlayarak paketlerden yararlanabilirsiniz. Paket kullanım haklarınız bittiğinde 1 GB interneti 9 TL’ye satın alabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Paket iptali için müşteri hizmetleri görüşerek işlem yapabilirsiniz.