Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018

Abonelerimiz için sağlamış olduğumuz yenilik ve hizmetler sayesinde, ülkemizin tanınan ve sevilen GSM markaları arasında en üt sıralarda yer almaktayız.

Abonelerimiz için sağlamış olduğumuz yenilik ve hizmetler sayesinde, ülkemizin tanınan ve sevilen GSM markaları arasında en üt sıralarda yer almaktayız. Şu günlerde gerçekleştirmiş olduğumuz yenilikler arasında ise, Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanma hizmeti bulunmakta ve abonelerimiz çok kısa süre içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanarak, teknik yardım alabilmektedir. Günümüzde çeşitli sorunlar nedeniyle şikâyet ya da öneride bulunmak isteyen aboneler, müşteri hizmetlerine ulaşma çabasına girmekte, ancak uzun ve gereksiz yönlendirmeler ile birlikte mağdur olabilmektedir. Diğer kurumların müşteri hizmetlerinde, kişileri farklı numaraları tuşlamaları ve beklemeleri söylenmektedir. Tüm bunlara bağlı olarak, abonelerin zaman kaybından dolayı sinirlenmeleri ve mağdur olmaları bilinmektedir. Hizmetlerimizde bu duruma son vermek adına, Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt bağlanma ayrıcalığını sunmaktayız.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Nasıl Direkt Bağlanılır?

İlk olarak 444 1 444 numarayı aramanız ve daha sonrasında şu adımları takip ederek, aşağıda belirtilen numaralara basmanız gerekmektedir;

  • 1’e basın
  • 2’ye basın
  • 3’e basın
  • 1’e basın
  • 4’e basın

Bahsedilen işlemleri eksiksiz olarak yaptığınızda, direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanmanız mümkün olmaktadır.

Türk Telekom Müşterisi Olmayan Kişiler Nasıl Direkt Bağlanır?

Bahsedilmiş olan bağlanma yöntemleri, Türk Telekom müşterisi olan abonelerimiz için geçerli olmaktadır. Ancak müşterimiz olmayan kişilerde, 444 1 500 numaralı telefonu arayabilir ve müşteri hizmetlerimize ulaşabilir. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz bir diğer hizmet ise, müşteri hizmetlerine mesaj gönderme işlemidir. Resmi sayfamızı ziyaret ederek, telefon numarası ve şifre ile giriş yapmanız, aynı zamanda Tüketici Şikâyetleri kısmına erişmeniz gerekir.