Türk Telekom Prime 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom firmasının Prime tarifesi ve tüm bedava internet paketleri hakkında bilgileri sitemizde bulabilir hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom Prime tarifesi ile oldukça kolay bir şekilde bedava internet kazanma şansına erişebilirsiniz. Çağımızın gereksinimleri arasında en başlarda yerini alan internet hizmetini, Türk Telekom ile kesintisiz ve kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Türk Telekom’lular ayrıcalıklı ve özel, bedava internet ile hiçbir yerde internetsiz kalmayacaklar. Türk Telekom Prime kullanıcıları en hızlı ve en bütçe dostu internet kullanımını gerçekleştirebileceklerdir. Türk Telekom Prime kullanıcısıysanız hemen bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Prime tarifesi kullanıcısı değilseniz hemen yetkili kanallar aracılığıyla tarifenizi oldukça kolay adımlarla değiştirebilirsiniz.

Türk Telekom Cepte Yaz Kampanyası İle Bedava İnternet

Türk Telekom Cepte Yaz kampanyası sayesinde bedava internet kullanmak isteyen; Prime’la 10 GB, Prime’la 15 GB ve Prime’la 20 GB tarifesi kullanıcıları fırsatlardan hemen yararlanabilirler. Türk Telekom Cepte Yaz kampanyasına katılım koşullarından biri aktif bir Türk Telekom evde internet aboneliğinin mevcut olmasıdır. Ayrıca Türk Telekom Cepte Yaz avantajlarından veri işleme izin veren kullanıcılar yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Prime kullanıcılarına özel Cepte Yaz kampanyası ile 30 günlük periyotlar şeklinde 90 gün boyunca tarifeye ek olarak 10 GB hediye internet hakkı sağlanmaktadır.

Türk Telekom Cepte Yaz Kampanyası ile

  • Prime tarifesi kullanıcılarına özel
  • Kusursuz
  • Hızlı ve
  • Tarifeye ek bedava internet

Avantajlarından yararlanmak isteyenler; “CEPTE YAZ” yazıp boşluk TCKN yazarak 5555’e gönderebilir ve kampanyaya katılım sağlayabilirler. Kampanyaya katılımını iptal etmek kullanıcılar ise 444 1 444’i arayarak çağrı merkezi ile görüşme gerçekleştirebilirler.

Türk Telekom Cepte Yaz kampanyasından 31 Ekim 2017 tarihine kadar yararlanılabilmektedir. Aynı TCKN üzerinden yalnızca bir defa kampanyaya katılım gerçekleştirilebilir. Kampanya içeriklerinden sadece yurtiçi kullanımları için yararlanılabilmektedir. Geçerli olduğu süre boyunca kullanılmayan hediyeler silinecektir. Türk Telekom Cepte Yaz kampanyasından elde ettiğiniz hediyeler, üçüncü kişilere devredilememektedir.