Türk Telekom Prime ile Yeni Bedava internet

Nisan 1995 yılından bu yana kurulmuş olan Türkiye’nin öncü firmalarından olan Türk Telekom eski firmalardan birisidir. Bu denli köklü bir firmanın ömrünü uzatan müşterilerin tam memnuniyeti sonucu tercih edilir.

Çekim kalitesi de büyük olan Türk Telekom hatlar için birçok kampanya ve paket bulunmaktadır. Türk Telekom Prime ise yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin kullanılabilen içeriğinde bulunan kısa mesaj, dakika ve internet paketini kapsar. Türk Telekom Prime müşterilerine ilk kullanıma özel olarak 30 GBAKN’li sınırsız bedava internet olanağı sunmaktadır.

Türk Telekom Prime Nedir?

Türk Telekom Prime içeriği sınırları ortadan kaldırarak her yerde kullanılabilen bir tarife olanağı sunmaktadır. Aylık kullanım ücreti 39 Türk lirası karşılığında hizmet vermektedir. Paket içeriğinde 10 GB internet yanında yurt içinde kullanılabilen 1000 dakika ve yine yurt içinde kullanılabilen 1000 kısa mesaj vardır. Bedava internet olanağının bulunması sayesinde üstüne bir de kullanım ücretinin çok yüksek olmaması oldukça cazip olmasına olanak sağlamaktadır. İki sene yani yirmi dört ay boyunca ayrıca TivibuGo Süper paket, TT Bulut 150 GB ve WİFİ 10 GB- 20 GB yanında da Muud Premium üyeliği de ücretsiz olarak müşterilere sunulmaktadır. Yani çağa uygun olarak müşterilerin istekleri doğrultusunda oluşturulmuş sınırları olmayan bir kampanyayı kapsar.

Prime Detayları

Türk Telekom Prime sayesinde dünyanın her yerine bedava internet kullanmak mümkündür. Prime müşterisi olmak için öncelikle bir adet Türk Telekom SIM almaktır. Alınan bu hat Prime olanaklarından yararlansın diye kampanyaya üye olunmalıdır. Sonrasında Prime’lı olmanın ayrıcalığına kolaylıkla varılabilir. Kampanyanın detaylı bilgilerine en yanın Türk Telekom satış noktası ile internet aracığıyla ulaşmak mümkündür. Sonrasında Prime müşterisi olarak sınırlar olmadan 10 GB internet rahatlıkla kullanılabilir.