Türk Telekom Prime’la Kat Kat İnternet Kampanyaları

Ülkemizde çok tercih edilmeye başlanan Türk Telekom özellikle güzel ve avantajlı paketleri ile tercih edilmektedir.

Türk Telekom Prime’la Kat Kat İnternet Kampanyaları

Ülkemizde çok tercih edilmeye başlanan Türk Telekom özellikle güzel ve avantajlı paketleri ile tercih edilmektedir. Bu paketlerin alınması konusunda uygun fiyatları ve dolgun içerikleri dikkat çekmektedir. Dakika sms ve internet konusunda en zengin içerikler Prime paketlerinde bulunmaktadır. Bu paketlere ve tarifelere bu nedenle çok fazla ilgi gösterilmektedir. Bu paketlerin kullanımı ile bolca konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı sağlanabilmektedir.

Türk Telekom’un çok tercih edilen Prime paketlerin Türk Telekom mağazaları ve bayilerinden kolay bir şekilde katılım yapılabilmektedir. Bunun yanında 44 1 444 numaralı müşteri hizmetlerinden katılım yapılabilmektedir. Ayrıca internet sitesindeki online işlemler bölümünden de katılım yapılması mümkündür. Katılım için bir şart bulunmamakta ve herkes bu paketleri alabilmektedir. İptal etmek içinde müşteri hizmetlerinin aranması yeterli olmaktadır.

Prime için 10 GB paket en fazla ilgi görenlerinden birisi olmaktadır. Bu pakette her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 sms ve 10 GB internet bulunmaktadır. 39TL bir ücret bu paket için geçerlidir.

Türk Telekom Prime’la Kat Kat İnternet Kampanyaları

Prime 15 GB paketinde ise her yöne 1000 dakika konuşma ve sınırsız smsbulunmaktadır. Ayrıca 15 GB internette bu pakette yer almaktadır. Bu paket için 69 TL bir ücret bulunmaktadır.
Daha fazla internet kullanan kişiler için Prime 20 GB tercih edilmektedir. Bu pakette her yöne 2000 dakika kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca sınır sms ve 20 GB internet bulunmaktadır. Bu paketin ücreti ise 89 TL olmaktadır.