Türk Telekom Prime’la Kat Kat İnternet Kampanyaları

Türk Telekom firmasının paylaştığı Prime’la Kat Kat İnternet Kampanyaları hakkında tüm detaylara sitemizden rahatça ulaşabilirsiniz..

Türk Telekom olarak telekomünikasyon alanında birbirinden yenilikçi ve kaliteli uygulamalar ile kullanıcılarımıza hizmet veriyoruz. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını gözeterek bu yönde çalışmalar yürütüyor ve en çok ihtiyaç duyulan içerikleri barındıran kampanyalar ve paketleri tercihe sunuyoruz. Üstelik bunları, ekonomik fiyatlar ile tercihe sunuyoruz. İşte bunlardan birisi de Türk Telekom Prime kat kat internet kampanyasıdır.

Türk Telekom Prime Paket İçerikleri ve Ücretleri

Türk Telekom Prime paketlerimizin içeriği şu şekildedir:

  • Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internete aylık 39 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • Her yöne 2000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne sınırsız SMS ve 15 GB internete aylık 69 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • Her yöne 2000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne sınırsız SMS ve 20 GB internete 89 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • Prime kat kat tarifelerimize isteyen bütün bireysel müşterilerimiz katılabilir. İsterseniz 444 1 444 müşteri hizmetlerimiz kanalıyla, dilerseniz online işlemler aracılığıyla dilerseniz de Türk Telekom bayilerimizle katılım sağlayabilirsiniz.
  • Pirime paketlerimize ait iptal işlemlerinizi de başvuru adreslerinin herhangi birinden gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Paketlerinde Kalan Kullanım Sorgulama ve Diğer Avantajları

Prime kat kat paketlerimize ait kullanım haklarınızı mobil uygulamamız üzerinden ya da “KALAN” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak sorgulayabilirsiniz. Üstelik Prime müşterilerimiz birçok yemek ve alışveriş noktasında da indirimler kazanmaktadırlar.