Türk Telekom Saatlik Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom firmasının saatlik bedava internet paketlerinden yararlanabilir keyifle internette dolaşabilirsiniz.

Türk Telekom zengin kampanyaları sayesinde mobil hat kullanıcılarının oldukça ilgisini çekiyor. Oldukça uygun fiyatlara içerikler hazırlayan firmamız bu sayede birçok yeni abone kazanmayı da başarıyor. Her geçen gün daha da büyüyen operatör firması GSM alanında en iddialı kampanyaları da kullanıcılarına özel sunuyor. Türk Telekom bedava internet kampanyalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Türk Telekom Saatlik İnternet kampanyası ile kullanıcılarına interneti en etkin şekilde kullanma fırsatı sunuyor. Sadece etkin olduğunuz zamanlarda kullanabileceğiniz ve kullanmadığınız zamanlarda kullanım haklarınızın boşa gitmesinin önüne geçebileceğiniz bu kampanyalardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Saatlik Bedava İnternet Fırsatları

Bedava internet isteyenler mutlaka bu paketlere göz atmalı. Paket anahtar kodunu 4455 ya da 5555’e gönderebilir ve böylece kolaylıkla ücretsiz şekilde pakete katılım sağlayabilirsiniz. Mobil uygulamalardan da kolaylıkla bu paketi alabilirsiniz. Katılım koşulu olmayan bu paketi kullanmak isteyen tüm bireysel ses hattı sahipleri alabilmektedir. Türk Telekom saatlik bedava internet paketini iptal etmek isterseniz de bunu internetten ya da müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Saatlik İnternet Paketi İçeriği

Bedava internet istiyorsanız Türk Telekom’dan sizlere sunduğumuz avantajlara göz atabilirsiniz.

  • Gündüz 10 GB interneti aylık 15 TL ödeyerek alabilir ve bu paketi sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasında kullanabilirsiniz.
  • Gece 10 GB saatlik interneti 15 TL ödeyerek alabilir ve 30 gün boyunca sadece geceleri kullanabilirsiniz.
  • Gündüz 300 MB bedava paketi 08.00 ile 18.00 saatleri arasında ayda 5 TL karşılığında hattınıza tanımlatabilirsiniz.
  • 1 GB internet kullanımı için 2,9 TL ödeyebilir ve bu hakkı 06.00 ile 10.00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Kalan haklarınızı öğrenmek istediğinizde “KALAN” yazarak 5555’e gönderebilirsiniz. Kullanım haklarınız dolduğunda ise kısa mesaj ile bilgi verilmektedir.