Türk Telekom Selfy ile Bedava internet Paketleri

Türk Telekom firmasının Selfy kampanyaları için paylaştığı bedava internet paketlerini sizde hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermekte olan özel bir telekomünikasyon markası olarak bilinmektedir. Türk Telekom olarak başta gsm hizmetleri, internet sağlayıcı ve sabit telefon hizmetleri gibi pek çok farklı teknoloji hizmeti sunulmaktadır. Milyonlarca abonesi bulunan Türk Telekom sürekli geliştirdiği teknolojisi ve sunduğu bedava internet gibi avantajlı paketleri sayesinde abone sayısını arttırmaya devam etmektedir. Herkese uygun onlarca paket ve tarifesi ile farklı kullanıcı kitlelerine hitap etmektedir. İnternet, konuşma ya da mesajlaşma paketlerinin veya hepsinin bulunduğu özel tarifeler kullanıcıları için ihtiyaçları karşılayacak şekilde düşünülmektedir.

Türk Telekom’dan Gençlere Özel Tarife ve Paketler

Türk Telekom farklı yaş gruplarına ve özel kişilere farklı tarife ve paketler ile de dikkat çekmektedir. Bu özel tarife ve paketlerden bir kısmı gençlere özel olarak hazırlanmaktadır. Türk Telekom Selfy tarifeleri gençlere yönelik hazırlanmış olan paket ve tarifeleri içermektedir. Türk Telekom Selfy fırsatlarından yararlanmak için yirmi beş yaşın altında olmak yeterli olmaktadır. Bu yaş şartını sağlayan gençler için özel pek çok fırsat ve tarife olanakları sunulmaktadır. Bedava internet ve konuşma avantajlarının yanı sıra mesajlaşma hediyeleri de bulunmaktadır.

Selfy Paketleri İle Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy paketleri gençlere özel paketler ile dikkat çekmektedir. Bunlar arasında otuz gün içerisinde yeni hat almış olan ya da numara taşıma işlemi yapmış olan gençlere özel bedava internet paketi sunan paketler bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ayda 19 TL’ye her yöne 500 dakika konuşma, 5000 kısa mesaj ve 1 Gb internet kullanım hakkı sunmaktadır. Diğer paket ise ayda 23 TL’ye her yöne 750 dakika konuşma 5000 kısa mesaj ve 2 Gb internet hakkı sunan pakettir. Bu iki paket içinde aylık olarak 30 TL ve üzeri yükleme yaparsanız 1 Gb bedava internet hediye olarak tanımlanmaktadır.