Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri

Siz de çok fazla internet kullananlardansanız Türk Telekom’un bu yeni sınırsız internet paketi tam size göre!

Siz de çok fazla internet kullananlardansanız Türk Telekom’un bu yeni sınırsız internet paketi tam size göre! Tüm bireysel hat sahiplerinin katılabildiği, herhangi bir ön şart aramayan kampanya sayesinde siz de sınırsız internete sahip olabilirsiniz.

Hali hazırda hattınıza tanımlı olan sınırsız internet paketinizi iptal ettirmek isterseniz ise müşteri hizmetlerini arayabilir ya da online işlemler üzerinden iptal işleminizi birkaç dakika gibi kısa bir sürede kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sınırsız internet paketinizdeki kullanım haklarınız ise şu şekilde:

  • 2 GB sınırsız internet paketi

Bu pakette ayda 29 TL’ye 30 gün boyunca kullanacağınız 2 GB sınırsız aşımlı internet paketine sahip olursunuz.

  • Sosyal Paket

Bu pakette ise 6 TL karşılığında Facebook ve Twitter için sınırsız kullanım hakkına sahip olursunuz. Sık sosyal medya kullanan gençler için ideal olan bu pakette diğer kullanımlarınız için de 25 MB internet hakkınız bulunur.

Paketlerinizde aşım olmasını istemiyorsanız, kalan kullanım haklarınızı istediğiniz anda kısa mesaj yolu ile kontrol edebilirsiniz. Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 5555’e ‘KALAN’ yazıp kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca kullanım haklarınızı bitirdiğinizde de paket aşımı yapmamanız için kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Bundan sonraki kullanımlarınızda size yine kısa mesajla bildirilecek olan tutarlar üzerinden ücretlendirilirsiniz. Paket aşımı durumunuz söz konusu olursa bu ek ücretlendirmeler de ödemelerinize yansıtılır ve tahsil edilir.