Türk Telekom Tarifeye Ek Telefon Fiyatları 2018 Kampanyaları

GSM hatları kullanan kişiler akıllı telefon kullanımı yapmak için tarifelere ek olarak alınacak telefonları çok fazla tercih etmektedir.

Türk Telekom Tarifeye Ek Telefon Fiyatları 2018

Fiyatları oldukça yüksek olan akıllı telefonların bu şekilde aylık ödemeler ile alınması oldukça avantajlı bir durum yaratmaktadır. Bu nedenle kullanılan operatörler ile bu paketlerden tercih edilmesi mümkün olabilmektedir. Birçok kişinin çok ilgi gösterdiği akıllı telefon kullanımı konusunda özellikle Türk Telekom çok sayıda marka ve model için tarifeye ek sahip olma avantajları sunmaktadır.

Türk Telekom Tarifeye Ek Telefon Fiyatları 2018

Türk Telekom sunduğu birçok avantajlı kampanyalar, paketler ve tarifler ile bu alanda çok tercih edilmektedir. Bu konuda çok sayıda abonesi bulunan firma akıllı telefon kampanyaları da yapmaktadır. Özellikle çok ilgi gören Samsung ve iPhone markalı telefonlar için oldukça başarılı şekilde tarifeye ek olan seçenekler sunulabilmektedir. Bu konuda farklı modeller için çeşitli kampanyalar bulunmaktadır.

  • Samsung markası bu konuda en fazla tercih edilen marka olmaktadır. Galaxy J7 modeli ayda 35 TL bir ek ile kolayca alınabilmektedir. Bunun yanında birçok farklı model de uygun fiyatla tarifeye ek olarak alınabilmektedir.
  • Özellikle Galaxy J1 mini, Galaxy J7 Prime, Galaxy Grand Prime, Galaxy A8 en fazla tercih edilen cihazlar olmaktadır.
  • Ayrıca iPhone diğer bir telefon markası olarak çok ilgi görmektedir. Bu markanın da çok sayıda ve yeni çıkan modellerinin tarifeye ek olarak uygun fiyatlar ile alınması mümkün olmakta ve çok fazla tercih edilmektedir.