Türk Telekom Tarifeye Ek Telefon Fiyatları

Türk Telekom firmalarının tarifeye ek uyguladığı kampanyalı telefon fırsatlarından sizde yararlanabilirsiniz.

Cep telefonu satışı hemen her gün artmakta ve mağazalar yeni modelleri müşterilerine sunmaktadır. Türk Telekom olarak bizler de müşterilerimize en yeni modelleri, en uygun fiyatlarda sunuyoruz. Kullanıcılarımızın iletişim kanallarını canlı tutmak ve en son teknolojiye ulaşmalarını sağlamak için hizmet veriyoruz. Kullanıcılarımız kendilerine en yakın Türk Telekom mağazasına giderek yüzlerce model arasından dilediklerini tercih edebilirler. Zevklerine uygun telefonu,bedava internet hediyesiyle bütçelerine en uygun biçimde satın alabilirler. Telefon modelleri oldukça çeşitlidir. Hemen her bütçeye uygun, hemen her özellikte telefon modelleri, birçok marka tarafından üretilip piyasaya sunulmaktadır. Özellikle Samsung ve İphonemarklarının ürettiği telefonlar çok rağbet görmekte, çokça tercih edilmektedir. .

Bedava İnternet Paketi Hediyeli Her Bütçeye Uygun Telefonlar

Türk Telekom mağazalarından faturanıza ek ücretle alabileceğiniz telefon modelleri oldukça fazladır. Özellikle Samsung ve İphone markalarının modelleri, bedava internet içerikleri de dâhil en uygun ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor.

  • Müşterilerimizi zorlamayacak taksit sayıları ile Türkiye piyasasına yeni çıkan İphone 8 ve İPhone 8 Plus cep telefonları dâhil müşterilerimizin tercihane sunuluyor.
  • En geniş seçenekler Samsung’a aittir. Tarifenize ek ücret karşılığında Galaxy serisinin J5, J7, J1 Mini, J7 Prime, Grand Prime, A8 gibi birçok modeli tarifenize ek, uygun ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.
  • Türk Telekom mağazalarında bulabileceğiniz tek markalar bunlar değil. Onun haricinde LG markasının birçok modelini, General Mobile markasının, Vestel markasının birçok modelini ve daha başka markaların modellerini tercih edebilirsiniz.

Birçok farklı modeli, bedava internet içerikleriyle beraber 24 aya varan taksitlerle sahip olabilir, iletişim ihtiyaçlarınızı hem en iyi telefon modelleriyle hem de en avantajlı fiyat ayrıcalıklarıyla gidermiş olursunuz. Bütçenizi zorlamadan alacağınız telefonların ücretlerini tarifenize ek ücretlerle öder, başka bir ödeme ile karşılaşmazsınız. İnternet sitemizden modelleri ve ücret tarifelerini inceleye bilirsiniz.