Türk Telekom TV8 Tarifesi ve Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Türk Telekom firması olarak birincil hedefimiz müşterilerimize en kaliteli GSM operatörü hizmetini sunabilmektedir. Bu bağlamda çekim gücümüzü artırmak için birçok yatırım çalışması gerçekleştirmekte ve çekim gücünü artıracak baz istasyonları kurmaktayız.

Türk Telekom TV8 Tarifesi ve Kampanyaları Nasıl Yapılır

Türk Telekom firması olarak birincil hedefimiz müşterilerimize en kaliteli GSM operatörü hizmetini sunabilmektedir. Bu bağlamda çekim gücümüzü artırmak için birçok yatırım çalışması gerçekleştirmekte ve çekim gücünü artıracak baz istasyonları kurmaktayız. Bunun yanı sıra bir GSM operatörü olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamamız gerektiğinin de bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek adına her türlü ihtiyaca çözüm oluşturabilecek paketler üretmeye çabalamaktayız. BU bağlamda üretmiş olduğumuz birçok avantajlı paket ve tarife bulunmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen tarifeler internet kullanım hakkı bulunan tarifeler olmasına rağmen kimi müşterilerimiz için internet kullanımı olan tarifeler, dakika ya da SMS hakkı olan tarifeler ilgi çekici olmamaktadır. Bu durumun sebebi ise bu müşterilerimizin bu haklardan hiçbir tanesinden faydalanmayışıdır. Bu sebep ile TV8 kampanyası isimli kampanyamız ile hiçbir haktan faydalanmak istemeyen müşterilerimize özel avantajlı bir tarife sunmaktayız. Bu tarifeye katılım için herhangi bir ekstra şart ya da katılım gerekçesi istememekteyiz. Yalnızca telefonunuza tek seferde minimum 20 TL yükleyerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom TV8 Tarifesi ve Kampanyaları Nasıl Yapılır

Kampanya dahilinde SMS ücretlendirmelerinizde herhangi bir değişiklik olmayacak, konuşmalarda dakikası 60 kuruş olarak ücretlendirme gerçekleştirirken kampanya kapsamında 10 dakikası 60 kuruş üzerinden değerlendirilecektir. Ayrıca bu avantajların yanı sıra TV 8 avantajları da kampanya ile birlikte sunulmaktadır. Bu avantajlardan bazıları ise şöyledir;

  • O Ses Türkiye Paketi
  • Survivor Paketi
  • Selfy O Ses Türkiye Paketi
  • SelfySurvivor Paketi