Türk Telekom Ultra İnternet Paketleri

Türk Telekom fimarsı sürekli hediye ve bedava internet kampanyaları yayınlayarak kullanıcılarına sınırsız internet keyfi sunuyor sizde bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom son yıllarda telekomünikasyon alanında da faaliyet göstererek hizmet kalitesini mobil hat kullanıcıları için de sunmaya devam etmiştir. Rakipleri arasında farklı kampanyalarda sunmuş olduğu bedava internet paketleri ile ön plana çıkmaktadır. Türk Telekom; konuşma, mesajlaşma ve bedava internet paketlerinde birleşik olarak sunduğu tarifelerle büyük bir beğeni kazanmaktadır. Özellikle mobil hat kullanıcıları ve gençlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak avantajlı bedava internet paketleri sunmasıyla doğru bir ilerleme sağlamaktadır.

Türk Telekom’dan Yeni Fırsat Ultra İnternet Paketleri

Türk Telekom yeni kampanyası kapsamında; Ultra İnternet Paketleri müşterilerinin internet ihtiyaçlarını karşılama noktasında büyük bir fayda sağlıyor. Kampanya için Türk Telekom mağazaları üzerinden veya müşteri hizmetlerinden katılım sağlanabilir. Katılım sağlamak için 8GB tarifelerde ULTRA 8 GB, 10GB tarifelerde ULTRA 10 GB ve 12 GB tarifelerde ULTRA 12 GB yazışarak 5555’e SMS gönderilebilir. Diğer noktalarda katılım şartları şu şekilde;

  • Katılım için Türk Telekom bireysel kullanıcılarınyeni hat almış olmaları veya taşıma yoluyla geçiş yapmaları gerekmektedir.
  • Kampanyanın iptal edilmesi için kullanıcılar 444 1 444 numarasına telefon ederek veyaweb kanalı sayesinde işlem yapabilir.
  • Kampanya dahilinde tüm paketler şebeke içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS içerirken; 8GB paketler her yöne 3000 dakikave 8 GB internet için 12 aylık taahhüt karşılığında 65 TL ile sunuluyor. 10GB tarifesi ise aylık 75 TL ve 12 ay taahhüt ile her yöne 3000 dakika ve 10GB internet ile alınabilir. 12GB tarifesi kapsamında 12 aylık taahhüt karşılığında 12GB internet, her yöne 3000 dakika ve sabit hatlarla sınırsız konuşma hakkı bulunuyor.
  • Kalan bilgisi için KALAN yazarak 5555’e SMS gönderilebilir veya web kanalı yoluyla paket kontrolü yapılabilir.
  • Kullanıcıların kalan hakları tamamlandığında SMS yoluyla bilgilendirme yapılır.