Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom firması geçmişten günümüze kadar iletişim alanında yaptığı çalışmalar ile bireyler tarafından tanınmayı başaran, kaliteli hizmetleri sayesinde ise sürekli olarak tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

Türk Telekom firması geçmişten günümüze kadar iletişim alanında yaptığı çalışmalar ile bireyler tarafından tanınmayı başaran, kaliteli hizmetleri sayesinde ise sürekli olarak tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Türk Telekom firması ortaya çıkan teknolojik gelişmelerin yakın takibini gerçekleştirmekte olup, bu takipler neticesinde mobil iletişim alanında çalışmalar yapması gerektiğine kanaat getirmiştir. Bu bağlamda Türk Telekom firması GSM operatörü olarak ta müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için çalışmalar yapmaya başlamıştır. Geçmişten beri iletişim sektöründe sahip olduğu deneyim sayesinde GSM operatörü olarak yapmaya çalıştığı hizmetlerde büyük başarı elde eden firma günümüzde müşterileri tarafından oldukça beğenilmekte ve hizmetlerinden faydalanılmaktadır. Türk Telekom firması günümüzde yine yaptığı kampanyalar ile göz önünde bulunmaya, müşterilerinin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Yılların hediyesi isimli kampanyası kapsamında Türk Telekom firması, yıllardır kendisinden GSM operatörlüğü hizmetini temin eden müşterilerine özel bedava internet dağıtmaktadır. Mobil hat kullanıcılarına Türk Telekom firmasından hizmet almış olduğu süre kadar ekstra Türk Telekom bedava internet hediye etmektedir. Bu hediye hizmet alınan senenin üç katı olacak şekilde belirlenmiştir. Ayrıca 4.5G hat sahipleri için  bu hediye 30 GB’a kadar çıkabilmektedir. Siz de Türk Telekom’un avantajlı fırsatlarından faydalanmak için gerekli bilgileri sitemizden edinebilirsiniz.

Türk Telekom Firmasının Sunmuş Olduğu Ayrıcalıklı İmkanlar

Türk Telekom firması yapmış olduğu yenilikler ve avantajlar sayesinde müşterilerine sürekli olarak en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda müşterilerine sunmuş olduğu imkanlar sayesinde müşterileri sürekli olarak firmayı tercih etmekte ve daha çok memnun kalmaktadırlar. Türk Telekom firması tarafından piyasaya sürülen avantajlı tekliflerin sonuncusu Türk Telekom bedava internet kapsamında ortaya çıkan aboneliğin bulunduğu yıl kadar bedava internet kampanyasıdır. Müşteriler abone oldukları süre ile katlanan bedava mobil internet imkanına kavuşmuşlardır. Üstelik kampanyaya katılım tamamen ücretsiz olup oldukça kolay bir şekilde kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için yalnızca SMS atmak yeterlidir. YILLAR yazarak 5555’e SMS atarak Türk Telekom’un hediye dağıtan kampanyasından faydalanabilirsiniz. Ayrıca yine Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden de bu kampanyaya kaydınızı gerçekleştirebilir ve hediye internetinize sahip olabilirsiniz.