Türk Telekom’dan Dev İnternet Fırsatı

Operatör şirketlerinin sayısı özellikle telefon kullanan birey sayısındaki artış ile birlikte büyük bir hız kazanmıştır. Günümüzde küçük büyük birçok firma GSM operatörü olarak hizmet sağlayabilmek adına bu sektörde iş yapmaya çalışmaktadır.

Türk Telekom firması bu alanda uzun zamandır hizmet vermenin getirmiş olduğu deneyim sayesinde oldukça hızlı ve kolay bir şekilde GSM operatörü olma işlemine adapte olabilmiştir. Günümüzde müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmakta ve sürekli olarak yaptığı yenilikler, güçlendirmeler ile kalitesini artırmaktadır. Yine müşterilerimizi daha çok memnun edebilmek adına firmamız olarak birçok yenilik ve kampanya üretimi üzerinde çalışmaktayız. Özellikle son zamanların en hızlı internet teknolojisi olan 4.5G çekim gücü alanında birçok yatırımlar yapmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin kolaylıkla kullanabilmeleri adına bedava internet kampanyası ile müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız.

Bedava İnternet Kampanyamıza Katılmak İçin Yapılması Gerekenler

Türkiye’nin en hızlı ve kapsama alanı en geniş 4.5G internet hizmetimizden yeni müşterilerimizin avantajlı bir şekilde faydalanabilmesi için bedava internet kampanyasını müşterilerimize sunmaktayız. Bu kampanyaya katılmak için gereken işlemler ise oldukça kolay. Üstelik kampanyamızdan faydalanabilmek için tek gereksinim son 30 gün içerisine hattınızın Türk Telekom’a taşınmış ya da yeni bir hat almış olmanız. Kampanyaya katılım için yapmanız gerekenler;

  • 5555’e DEV FIRSAT yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaranız ile mesaj atmanız
  • 4441444 numarasından müşteri hizmetlerini arayıp katılmak
  • Türk Telekom bayilerine giderek

Bu işlemlerden bir tanesi ile kolaylıkla dev kampanyaya katılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya dahilinde 12 aylık bir taahhüt ile 22 TL karşılığında 500 dakika ve 1GB mobil internet kullanım hakkına sahip olacaksınız. Üstelik ilk üç ay herhangi bir ücret ödemeden.