Türk Telekom’dan Dev İnternet Fırsatı

Türk Telekom firmasının hattını kullanıyorsanız sizde internet paketlerindeki indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom, uzun yıllar boyunca sabit hatlarda ve internet hatlarında verdiği kaliteli hizmetler ile birlikte son yıllarda telekomünikasyon alanında da nitelikli hizmetler vererek kullanıcılarını arttırıyor. Türk Telekom, sunmuş olduğu bedava internet kampanyaları ile mobil hat kullanıcılarının iletişim avantajlarını arttırırken bir yandan da gitgide kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Son yıllarda ilgi odağı olarak bedava internet kampanyaları ile 4.5 G teknolojisinin yayılmasında önemli bir yere sahip olan Türk Telekom, aynı zamanda mobil internet kullanıcıları için birçok avantaj sunuyor. Firma, çok uygun fiyatlı tekliflerle kullanıcılarını; konuşma dakikası, SMS ve bedava internet kullanımına davet ediyor.

Türk Telekom’dan Dev Fırsat Kampanyası Katılım Şartları

Türk Telekom firması tarafından son dönemde düzenlenen Dev Fırsat Kampanyası dahilinde birçok farklı içeriğe erişmek için kullanıcılar, telefonlarının mesaj bölümüne girerek DEV FIRSAT yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazabilir ve 5555’e kısa mesaj atabilirler. Ayrıca başvuru için kullanıcılar Türk Telekom mağaza ve bayilerine başvurabilir veya 444 1 444 numarasını arayarak işlem yapabilirler. Kampanya dahilinde katılım şartları şu şekilde;

  • Kampanyaya katılım sağlanması için kullanıcıların son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alarak operatör değişikliği yapmış olma şartı bulunmaktadır. Bu şartları sağlayan tüm aboneler kampanya katılabilir.
  • Kampanya dahilinde 12 aylık taahhüt verilerek aylık 22 TL karşılığında fırsatlardan yararlanılabilir.
  • Türk Telekom’un bu teklifi dahilinde her yöne 500 dakika ve 1 GB mobil internet kullanım hakkı verilir.
  • Verilen bu haklar İlk 3 ay tarifeye özel olarak ücretsiz bir şekilde sağlanır.
  • Kullanıcıların 30 gün sonunda kullanmamış oldukları faydaları silinir.
  • Ayrıca kullanıcılar kalan bakiye bilgileri için KALAN yazıp 5555 numarasına SMS atabilirler.