Turkcell 30 TL’ye 150 TL Veren Her Yöne Nar Kampanyası

Her sene yeni bir kampanya içeriğiyle çeşitli kolaylıklar sağlayan Turkcell, artık geleneksel hale gelmiş Nar kampanyasını yeniden kullanıcılarına sunuyor.

Turkcell her yone nar Kampanyası

Her sene yeni bir kampanya içeriğiyle çeşitli kolaylıklar sağlayan Turkcell, artık geleneksel hale gelmiş Nar kampanyasını yeniden kullanıcılarına sunuyor. Turkcell 30 TL´ye 150 TL Veren Her Yöne Nar Kampanyası adıyla karşımıza çıkan bu paket, her yöne arama ve mesaj atmak isteyenler için oldukça avantajlı bir içerik vadediyor. Yalnızca 30 TL vererek 150 TL değerinde her yöne, yani tüm operatörlerle konuşma ve mesajlaşma hakkına sahip olabileceksiniz. Kullandıkça bitmeyen bu kampanya ek olarak ücretsiz 3G üyeliği sunmakta, 30 TL içerisine tüm vergileri dahil etmektedir.

  • Her Yöne Nar kampanyasından yararlanmak için Bireysel Hazır Kart müşterisi olmak gerekiyor.
  • 30 Türk Lirası ücretine %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahildir. Fakat telsiz kullanım ve telsiz ruhsal ücretleri bu fiyata dahil değildir.
  • Kampanyaya üye olunması halinde düşen 30 TL´nin yerine 150 TL anında yüklenecektir. Tarife üzerinden ücretlendirilen 150 TL ile tüm operatörlerle 30 gün boyunca konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca görüntülü konuşma da pakete dahildir.
  • Kampanya ile kazanılan bakiye, yurtdışına ve özel servis numaralarına yapılacak aramalarda geçerli değildir.
  • 150 TL´nin transfer edilmesi söz konusu değildir.

Turkcell 30 TL´ye 150 TL Veren Her Yöne Nar Kampanyası, Hazır Kart müşterilerine oldukça uygun bir fiyat karşılığında her yöne doyasıya konuşma ve SMS gönderme avantajı sunuyor. Bu paketten akıllı telefon sahibi olmayanlar da yararlanabilmektedir.