Turkcell Abonelerine Özel Harika İnternet Paketi

Turkcell müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı ve ekonomik kampanyaları ile müşterilerinin beğenisini toplamakta olan GSM operatörlerinin başında gelmektedir. Sahip olduğu uygun fiyatlar üzerinden sunulan tarifeler sayesinde diğer operatörlerin önünde olmayı başaran firma müşterilerine her geçen gün daha ekonomik ve daha kullanışlı kampanyaları sunmaktadır. Günümüzde ise Turkcell sunmuş olduğu destek kampanyaları ile müşterilerinin büyük bir ilgisini toplamayı başarmıştır. Destek kampanyaları ile müşteriler ister konuşma ister ise SMS konuşma ve internet kullanımı haklarına sahip olabilmektedir. Üstelik bu tarifelere katılım oldukça kolay bir şekilde tamamen ücretsiz gerçekleştirilebilir. Turkcell yetkili bayileri üzerinden katılım yapmanın mümkün olduğu gibi internet sitemiz üzerinden ya da 2222’ye SMS göndererek te kampanyalarımıza dahil olabilir, avantajlı kullanım haklarımızdan faydalanmaya hiç vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz. Tarifenizden memnun kalmamanız ya da artık o tarifeye ihtiyaç duymamanız durumunda ise tarifenin iptali için hesabım uygulaması üzerinden gerekli işlemleri yapabilir ve kampanya haklarınızdan vazgeçebilirsiniz. Kampanya içerikleri ise şu şekildedir;

  • Konuşma ağırlıklı destek paketini aylık 20 TL karşılığında satın alarak Turkcelliler ile 1500 dakika her yöne 500 dakika ve 10 MB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.
  • Kapsamlı destek paketi için ayda 30 TL ödeyerek ise Şebeke içi 1500 dakika her yöne 500 dakika şebeke içi 10000SMS, her yöne 1000SMS ve 250 MB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.