Turkcell Abonelerine Özel Harika İnternet Paketi

Turkcell abonelerine büyük imkanlar sunmaya devam ediyor.

Yapılan son çalışmalar ile birlikte Turkcell paketindeki kullanım hakkı biten abonelerinin yeni ayı ve yeni paketin gelmesini beklememesi için ek paketler sunmakta. Ek paketler sayesinde müşteriler kullanım hakları bittikten sonra bir sonraki dönemin gelip, paketlerinin yenilenmesi için oldukça uzun zamanların geçmesini beklemek zorunda kalmadan kullanımlarına ek paketler sayesinde devam edebilmektedir. Turkcell tarafından sunulan avantajlı ek paketlerden bazıları şöyledir;

  • Paketinize ek olarak yurt içi her yöne 200 dakika konuşabileceğiniz ek pakete 10 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • Paketinize ek olarak yurt içi her yöne 400 dakika konuşabileceğiniz ek pakete yalnızca 15 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Konuşma paketlerinizin bitmesi durumunda sunmuş olduğumuz bu avantajlı ek paketler ile siz de yeni dönemin gelmesini beklemeden yeni konuşma hakları elde edebilir, hiçbir şekilde işlerinizin aksamasına gerek kalmadan doya doya konuşmaya devam edebilirsiniz. Üstelik kampanyalara katılım oldukça kolay ve tamamen ücretsizdir. Kampanyalara Turkcell yetkili bayileri aracılığı ile katılabilirsiniz. Ya da internet sitemiz üzerinden ilgili kampanyayı tercih ederek katılım gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise 2222 numaralı telefona kampanya kodunu SMS atarak paketlerimizi satın alabilirsiniz. Bu ek paketlerimiz 2 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Daha sonraki zamanlarda ise yerlerini diğer ek paketlere bırakacaktır. Ek paketlerinizde kalan kullanımlarınızı öğrenmek için 2222 numarasına “Kalan” şeklinde mesaj gönderebilirsiniz.