Turkcell Açılışa Özel 1 GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell operatörünün açılışı özel müşterilerine sunduğu 1 GB bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

Turkcell kullanıcısıysanız ve 1 gigabyte bedava internet şansına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Turkcell başarılı çalışmaları ile bugüne dek daha da güçlenerek gelen operatörlerden biridir. Bu durum sahip olduğu çok sayıda abonesi oluşunun ise göstergesidir. Abonelerine her seferinde yepyeni çalışmalarla sürprizler yapan Turkcell bu kez sizler için bedava internet fırsatını getiriyor. Peki, sizlere bu kampanya gereği tam olarak ne tür bir hizmet sağlıyoruz? Eğer Turkcell operatörüne numaranızı taşımışsanız söz konusu 1 gigabyte bedava internet fırsatını yakalayanlardan biri olabilirsiniz. Peki, sadece numarasını taşıyanların hakkı mı bu kampanya? Tabi ki değil. Zira eğer yeni bir hat alacaksanız ve operatörünüzü Turkcell olarak tercih ederseniz de bu muhteşem kampanyanın sahibi olanlar arasında yerinizi almanız yine mümkün olacaktır. O halde internetin vazgeçilmez olduğu günümüzde böylesine dikkat çeken bir fırsat için acele edin.

1 Gigabyte Bedava İnternete Bir An Önce Kavuşmak İçin Bunları Bilmelisiniz!

İnternetin ne zaman bittiğini anlamadan elinizden uçup gittiği günümüzde sizce de 1 gigabyte önemli bir fırsat değil mi? Eğer öyleyse hemen hattınızı taşıyın yahut yeni hat tercihlerinizi Turkcell operatöründen alın ki bu fırsatın sahibi olmaya da hak kazanın.

  • 1 gigabyte bedava internetten bireysel tüm aboneler yararlanabilirler.
  • Kampanyayı iptal etmek isteyenler 2200’e büyük harflerle “iptal” yazıp boşluk bıraksınlar ardından yine aralarında boşluk olacak şekilde kampanyanın adı olan “açılışa özel 1 gb” yazsınlar. Sonrasında iptal işlemleri gerçekleştirilebilecektir.
  • Kampanyanın geçerlilik süresi kullanılmaya başladıktan sonra 30 günü kapsamaktadır.
  • Kampanya içeriğinizi görüntülemek istediğinizde kısa mesajla yahut Turkcell hesabım uygulamasıyla haklarınızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Artık 1 gigabyte bedava internet kampanyanızla ilgili tüm detayların sahibisiniz. O halde bedava internet kampanyanız için daha da vakit kaybetmeyin.