Turkcell Açılışa Özel 1 GB Hediye İnternet Paketleri

Turkcell firması Telekomünikasyon alanında gerçekleştirdiği çalışmalar ile birlikte harcadığı yüksek emek sayesinde en yüksek abone sayısına ulaşan firma olmayı başarmıştır.

Turkcell Açılışa Özel 1 GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell firması Telekomünikasyon alanında gerçekleştirdiği çalışmalar ile birlikte harcadığı yüksek emek sayesinde en yüksek abone sayısına ulaşan firma olmayı başarmıştır. Yıllardır bu sektörde hizmet gösteren GSM firması, müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak adına yeni kampanyalar ile hizmet vermektedir. Her yeni kampanya sayesinde Türkiye’de Turkcell kullanıcıları büyük avantajlara sahip olurken aynı zamanda firma, yurtdışında da önemli bir GSM hizmeti vermektedir. Dünya çapında tanınan bir şirket olarak Turkcell, en hızlı interneti sunan telekomünikasyon firması olarak ülkemizde de daha fazla kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. Bu kampanyalardan biri olan Turkcell Açılışa Özel 1 GB Hediye İnternet Paketi sayesinde 2018’de kullanıcılar bedava internet sağlayabiliyorlar. Bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için kullanıcılar;

  • Turkcell bayilerinden numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile katılım sağlayabilir.
  • Katılım sonrası bayiye başvuru yapılarak hediye alınabilir.
  • Numara taşıma ya da yeni hat alarak operatör değişikliği yapan tüm yeni Turkcell aboneleribu kampanyadan faydalanabilir.
  • Kampanyanın iptalinin gerçekleştirilmesi için IPTAL ACILISA OZEL 1 GB yazılarak 220’0e kısa mesaj atılabilir.

Kampanya dahilinde 30 gün süre boyunca yurtiçinde kullanılabilecek 1 GB hediye internet sunulmaktadır. Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olmak üzere kampanya kapsamında kazanılan haklar tamamlandığı zaman firma tarafından kısa mesaj ile bilgi sunulmaktadır. Ayrıca katılımcılar hesabım uygulaması üzerinden kalan kullanım haklarını öğrenebilirler.

Turkcell Açılışa Özel 1 GB Hediye İnternet Paketi