Turkcell Artı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell firması müşterileri için Artı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası düzenlemekte sizde sitemizden detayları takip ederek hattınıza kolaylıkla tanımlayabilirsiniz.

Turkcell ülkemizin en köklü gsm operatörü olarak bilinmektedir. Ülkemizde mobil teknoloji olarak birçok yeniliği getiren marka olması ile birlikte pek çok konuda ilkleri yaşatmıştır. En çok aboneye sahip olan telekomünikasyon markası olması ile de çok fazla müşteriye hizmet vermektedir. Özellikle son yıllarda süper hızlı internet hizmetleri ile müşterilerini ve abonelerini memnun etmektedir. Turkcell kalitesi ile birlikte abonelerine sunmuş olduğu kampanya ve tarifeler ile de dikkat çekmektedir.

Turkcell Hediyeli Kampanyalar

Turkcell özellikle son yıllarda sunmuş olduğu kampanyalar ile birlikte müşteri memnuniyetini daha da fazla arttırmış durumdadır. Kapsama alanı ve çekim gücünün yanı sıra uygun fiyatlı ve hediyeli tarifeler ile de dikkat çekmektedir. Turkcell artı 1 Gb internet hediyesi olan kampanya göz doldurmaktadır. Turkcell tarafından yeni aboneler için özel olarak sunulan bu hediyeli kampanya ile on iki ay boyunca paketinize ek olarak 1 Gb internet abonelere sunulmaktadır.

Artı 1 Gb İnternet Kampanyası Şartları

Turkcell artı 1 Gb internet kampanyası şartları şunlardır

  • Bu kampanya sadece yeni hat alan ya da hattını Turkcell’e taşıyanlar için geçerlidir,
  • Hediye internet on iki ay boyunca kullanılabilecek olup her ay yenilenecektir.
  • Hattınızın faturalı ya da hazır kart olmasının bir farkı yoktur, her iki çeşit hatta kampanyadan yararlanabilir.
  • Faturalı hatlarda kontratlı bir tarife, hazır kartta ise ilk yüklemeden 20 TL ve üzeri yükleme yapma şartı bulunmaktadır.

Kampanyadan yararlanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne “ARTI 1 GB” yazarak 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz. Hediye internet paketiniz anında hattınıza tanımlanacaktır. Kalan paket bilginize de 2222’ye KALAN yazıp mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Kampanyanızı iptal etmek ya da haklarınızı bitirmek için Turkcell müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz yeteri olacaktır.