Turkcell Bedava Dakika ve Konuşma Paketleri

admin
Ekim 19, 2017

Türkiye’de bulunan GSM operatörleri içerisinde en köklü ve kaliteli hizmetler vererek yüz güldüren Turkcell olmaktadır. Şu an itibariyle 35 milyonu aşkın aboneye sahip olan Turkcell her geçen gün kapsama alanı genişletmektedir. en modern ve yeni teknolojileri bünyesine entegre etmek de zorlamayanTurkcell son derece kaliteli bir ekip tarafından yönetildiği için teknik kadrosu ile birlikte dünyadaki teknolojik gelişmelere de Işık tutmaktadır. Bu sayede ülkemizde GSM operatörleri içerisinde en popüler ve kaliteli uygulamalar ile yüz güldüren operatör olan Turkcell sayesinde mobil görüşmeler, internet kullanımı ve daha pek çok opsiyon son derece ekonomik fiyatlarla sunulabilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan bütün Turkcell kampanyalarından faydalanarak hem ekonomik hem de son derece kaliteli iletişim çözümlerinde kavuşabilirsiniz.

Turkcell ülkenin dört bucağında çeken son derece kaliteli bir kapsama alanına sahip olduğu için en çok tercih edilen operatör olmayı yıllardır başarıyor. Bununla da yetinmeyen Turkcell yeni aboneler kazanabilmek için sürekli olarak bir takım kampanyaları da sunuyor. Görüşme süreleri ve SMS paketleri internet paketlerini de kapsayan bu kampanyaların tamamında son derece ekonomik fiyatlar belirlenerek rakipleri ile arasındaki mesafeyi her geçen gün artırıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmekte olan Turkcell bünyesinde bulunan kampanyalar içerisinde yer alan bedava internet uygulamaları da özellikle akıllı telefon kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Zira akıllı telefon paketlerinde son derece önemli olan internet kullanımında hem ekonomik hem de geniş kapsamlı olan internet paketleri tanımlanarak çok farklı yaş kategorilerindeki müşterilerine hitap ediliyor. Sizlere sunmuş olduğumuz Turkcell kampanyaları 2018 paketlerinde de görüşme süreleri, SMS opsiyonları ve bedava internet uygulamaları son derece bonkör bir şekilde tanımlanmış durumda yer alıyor.
Bütün bu uygulamalarla yetinmeyen Turkcell gençler için de çok farklı ve cazip paketler tanımlıyor. 2018 yılında da tanımlanacak olan genç paketlerinin tamamında son derece yüksek limitler bulunacak. Firmamızla iletişime geçerek bütün Turkcell paketlerinden istifade ederek istediğiniz kadar konuşabilir, mesaj atabilir ve internette gezinebilirsiniz. GSM şirketi olarak kaliteli uygulamalarla 4,5 G hızının gerçekten hissedebileceği bir platform olan Turkcell dünyasına girmek için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. İnternet sitesinden SMS yöntemi ile veya firmamızla iletişime geçerek çok kolay bir şekilde Turkcell dünyasına giriş yapıp avantajlı uygulamaların tamamından faydalanabilirsiniz. Böylece ülkemizde yer alan en uygun fiyatlı ve en kaliteli operatör olan Turkcell ile birlikte iletişimin keyfine varabilirsiniz.

Faturalı hat ve Hazır Kart sahipleri için farklı ve doyurucu kampanyalar ile yüksek oranlarda hediye konuşma dakikaları kazanabilirsiniz. Sadece paket olarak sunulan standart uygulamalarla değil paketleri satın aldıktan sonra sizin hesabınıza tanımlanacak olan hediye konuşma kampanyalarıyla da oldukça Bonkör davranan Turkcell uygulamalarından istifade edebilmek için SMS veya hesabım uygulamasını kullanabilirsiniz.

2018 Turkcell Bedava Arama Dakikası Kampanyası
2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da bütün GSM operatörleri içerisinde sadece Turkcell size ihtiyaç duyduğunuz bütün kampanyaları son derece ekonomik fiyatlarla tanımlayacak.Daha şimdiden kampanyaların içerikleri belli olduğu için ihtiyaç duyduğunuz her türlü konuşma dakika SMS ve bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Eğer siz de 2018 yılında sunmuş olduğumuz cazip dakika paketlerinden faydalanmak ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız yapmanız gereken birkaç işlem bulunmakta.Son derece basit olan uygulamalar neticesinde Turkcell 2018 bedava arama dakikası opsiyonundan faydalanabilirsiniz.Bu kampanyadan faydalanmak için gerekli olan anahtar kodlarını 2222 numarasına kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell’in sunmuş olduğu hesabım uygulamasına giriş yaparak kullanıcı bilgileriniz eşliğinde hediyeye sahip olabilirsiniz.Kampanya ile ilgili şu detaylara dikkat etmelisiniz:

  • Turkcell’in sunmuş olduğu 2018 bedava arama dakikası kampanyasına katılım için ekstra şartlar bulunmamaktadır.
  • İsteyen tüm bireysel Turkcell aboneleri bu kampanyadan faydalanabilir.
  • Kampanya paketine üye olduktan sonra eğer memnun kalmaz veya çeşitli sebeplerle iptal ettirmek isterseniz yapmanız gereken işlemler de oldukça basittir.Müşteri hizmetleriyle telefon açarak veya kısa mesaj yöntemini kullanarak tanımlanmış olan kampanyayı iptal ettirebilirsiniz.
  • Turkcell’in sunmuş olduğu 30 dakikalık hediye dakika kampanyasından faydalanmak istiyorsanız 2222’ye “GEL DK” yazıp mesaj atmanız yeterli olacaktır. Böylece her yöne kullanabileceğiniz 30 dakikalık hediye hesabınıza tanımlanmış olacaktır.

2018 Turkcell Hediye Dakika Kampanyası

Sunmuş olduğumuz 2018 Turkcell hediyeleri arasında yer alan hediye dakika kampanyası da oldukça cazip bir uygulamadır.Özellikle“Dakikalarım yetmiyor, ailemle sevdiklerimle ve dostlarınla doya doya konuşmak istiyorum.” diyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçerek bu cazip kampanyadan faydalanmalısınız. Yapılması gereken işlemler oldukça basittir:

  • Eğer iOS işletim sistemli bir telefon kullanıyorsanız AppStore’a girerek Turkcellİzle Kazan uygulaması indirmelisiniz.
  • Telefonunuzun işletim sistemi Android ise mutlaka Google Play Store’agiriş yaparak Turkcell İzle Kazan uygulamasını indirmelisiniz.
  • Turkcell İzle Kazan uygulamasını indirerek hediye dakika kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • Kampanyadan faydalanmak için “Yıldız” yazarak 1040’a ücretsiz bir şekilde mesaj atmalısınız.
  • Bu şekilde kazanacak olduğunuz dakikalar sadece Turkcell operatörü ile değil diğer bütün GSM operatörleri ile görüşme hakkını da size verecektir.

Kampanya için tanımlanmış olan esaslar şu şekilde belirlenmiştir: 2222’ye “KALAN” yazıp SMS ile gönderdiğinizde kalan kullanım detaylarını görebilirsiniz. Ayrıca Türkcell’in uygulaması olan hesabım uygulaması üzerinden de kalan dakikaları takip etmeniz mümkün olmaktadır.Hediye olarak size tanımlanacak olan bedava internet datalarınız bittiğinde SMS yöntemi ile bilgilendirileceksiniz.Hediye olarak hesabınıza tanımlanmış olan dakikaları yurtdışı kullanımlarında kullanamayacaksınız.Hesaba tanımlanan dakikalar sadece yurtiçi kullanımı için uygun olmaktadır.

Son derece Bonkör olan Turkcell uygulamalarından 2018 yılında faydalanarak doya doya konuşabilecek ve bedava internet uygulamaları sayesinde istediğiniz kadar internette gezinebileceksiniz.